Jak získat úvěr s minimálním příjmu?


Vydáno: 25.10.2016

S malým příjmem je obtížné dělat velké nákupy. Ne vždy je možné odložit peníze a pak přijít na úvěr pomoci. Vzhledem k tomu kandidaturu na dlužníka úvěru eshskiy chbank vždy brát v úvahu schopnost platit. Tyto finanční instituce snížit riziko nesplacení peněz.

A co v případě, že příjem na oficiální práci trochu?
Vzhledem k výši úvěru sporné, banka také bere v úvahu počet závislých osob. Čím více dětí, tím větší příjem minusuyut peněz na jejich údržbu. V případě, že pas žádný záznam dětí je běžnou praxí, je možné informace o bankou na počtu vyživovaných ne. Je nepravděpodobné, že banka bude kontrolovat jejich čísla, ale výše úvěru můžete pozvat hodně.
Potvrzení o výši příjmu je mnohem méně, že vydělat za měsíc? Mnoho organizací používá praktiky šedé mzdy. Zeptejte hlavu reálných mezd uvést některé ústupky a uvést v osvědčení skutečné příjmy.
Zkontrolujte, zda máte jiné příjmy, jako jsou peníze z pronájmu bytu či dostupnosti odchodu do důchodu. Některé banky vzít v úvahu příjmy a dítě podporu dlužníka. Budete muset prokázat Bance potvrzení od penzijního fondu o velikosti důchodu nebo výpisu ze zápisu výživné nebo kopii smlouvy o pronájmu.
Je-li dlužník jejich příjmu nestačí požadovanou částku úvěru banky uvažují spivpozychalnyka zúčtování příjmů. V této roli mohou hrát blízcí příbuzní: manžel, sestry nebo bratři otcové.
Tam je další možnost pro úvěr s minimálním příjmu - je požádat o úvěr v bankách, které neberou v úvahu příjem. Ale tento úvěr možný vysoké úrokové sazby a měsíční platby moc mozků z příjmu. Také velké množství úvěru není nutné doufat.