Jak získat úvěr s dodáním? Tři varianty emise


Vydáno: 11.01.2017

České banky jsou neustále zlepšovat své technologie, vzdálená správa se stala samozřejmostí, ale někteří jít dále, že aby bylo možné získat úvěr pro dodávky do domácností.

Postup pro získání úvěru bez návštěvy bankovní pobočku pohodlný pro mnoho zákazníků. To platí zejména pro obyvatele malých sídel. V malých městech často nemají poboček nebo zastoupení mnoha bank, takže konstrukce úvěru by měl jít do velkého města. Kromě toho může dlužník není otřepaný dostatek času k návštěvě banky. Zásluhu na dodávku domácí ve většině případů jsou dražší, ale to vyhovuje mnoho. Ne vždy hlavním kritériem je výše přeplatku.

donáška do domu Kreditní karta

Některé české banky propagovat své služby prostřednictvím pošty kreditních karet. Mnozí klienti potýkají s takovými situacemi, kdy je nařízeno karta, ale banka přijde na cenný dopis, který má kreditní karta vystavena na jméno klienta.

Většina karet jsou zasílány svědomité klienty, kteří mají dobrou pověst, investory a tak dále. Kopie pasu a veškeré potřebné informace o dlužníkovi je již v databanky. Proto je otázka karet - Obchod, strojírenství, zákazník je aktivováno jen podepsat smlouvu. I v případě, že osoba nepotřebuje mapu, to je v jeho rukou, je zde vysoká pravděpodobnost, že se bude používat.

Pokud je to nutné, můžete použít sami do banky ke kreditní kartě do vašeho domova. Je to pohodlné. Můžete vyplnit on-line přihlášku, a po jejím schválení vám banka pošle poštu rozhodčím.

Hotovostní úvěry pro domácí dodání kurýrem

Některé banky vyvinuli pobočkovou síť českou, ale specializují při poskytování spotřebitelských úvěrů. Oni používají technologii dodat půjčku na dům, úspora finančních prostředků na údržbu poboček, platy zaměstnanců a tak dále. O úvěr dodávka dlužník musí vztahovat na internetových stránkách banky. Brzy se klient komunikuje manažer, řekl veškeré informace a odešle žádost o přezkoumání.

Pokud bude schválen úvěr banka pošle kurýrní službou číslované karty s jejím úvěrového limitu nebo v hotovosti. Dlužník seznámí s kupní smlouvou a připojí svůj podpis. Riziko nesplacení těchto úvěrů vyšší, respektive, úroková sazba je také vyšší, ale zákazník šetří čas bez návštěvy banky.

Mikroúvěry MFI

schopný také získat úvěr bez návštěvy na mikrofinančních organizací kancelář rovněž poskytuje (MFI). Pro zajištění mikroúvěrů poměrně přímou aplikaci na webových stránkách IFI. Ale na rozdíl od předchozí verze, není tam žádný kurýr. Výše úvěru bude převedena na jakoukoliv kartu nebo e-peněženky, které byly uvedené v žádosti.

Postup je jednoduchý a trvá méně než hodinu. Tak dlužník je schopen získat úvěr doma. Mikroúvěry jsou velmi populární v naší zemi, ale na rozdíl od bankovních úvěrů jsou malé termín a množství. Ale jsou k dispozici i na negativní úvěrovou historií.

Vyberte věřitele být na základě jejich potřeb. Pokud potřebujete rychle peníze, je nejlepší požádat o mikroúvěrů. Se může dostat i v noci zcela přes internet. Hotovostní úvěry jsou obvykle vydávají s dodáním druhý den po po podání online přihlášky. A dorucovací map může trvat 3-7 dny.