Jak získat úvěr na zahájení vlastního podnikání?


Jak získat úvěr na zahájení vlastního podnikání?

Chcete-li mít stabilní příjem, který přináší své podnikání, snad - je snem každého Čecha.

Ale pro realizaci zajímavých nápadů, plány musí nejen vzdělání, velkou touhu a potřebují více peněz na start. Někteří prodávají byty, pohodlné domy a auta, ale pro většinu obyčejných občanů České republiky - není možné, protože hledají řešení jejich problémů v různých způsobech.

Někdo volá pro české investory, jiní se snaží narušit velký jackpot - vytvořit sportovní sázky, obchodování na devizovém trhu v naději vyhrát pořádek částku, a zbytek jde do banky, je úvěr, který je přesnější a logické.

Funkce úvěrů

Analýza dat ukazuje, že výnos z úvěru podnikání je asi 9 nebo 15 let. Proto české banky patří k tomuto typu úvěru je vysoce riziková aktiva - proto přehnané požadavky na dlužníků. Podnikatelé musí pochopit - každá finanční instituce, chce mít jistotu, že projekt bude ziskový.

Jak poznamenal analytiků oslovených naší společností, je obtížné získat úvěr pro podniky důchodce a ti, kteří spoléhají na velké množství. Pro první obtížnosti je, že mnohé české banky mají omezení týkající se věku, a na druhé - to bude trvat hodně času, jak dlouho kreditní výbor se domnívá žádostí o velkých množstvích.

dokumenty

Dlužník musí být pečlivě připraveno. Seznam potřebných dokladů:

obchodní plán;
aplikace;
doklady prokazující obchodní aktivity;
kopii pasu a identifikace.
Pro zvýšení šance dlužník musí vymyslet plán, který demonstruje plnou funkčnost nápadů a poskytnout zajištění prokázat nepřítomnost dluhu, najít ručitelé potvrdit příjem (pokud existuje).

volební právo

Alternativní verze úvěru pro podnikatelské úvěry je model povolení. Tento bankovní produkt umožňuje osobě připravena k zahájení podnikání vzor. Stačí jen vybrat všechny, které mají rádi povolení a poté, co dělal plán, aby prokázal, že je bezpečné pro realizaci projektu.

Co budete potřebovat? Budete muset podepsat právnická nebo fyzická osoba - podnikatel (pokud ne, pak problém), standardní sadu dokumentů - kopie pasu, osvědčení a prohlášení cínu. Pokud bude návrh schválen, můžete získat až 4 miliony rublů plus hotového projektu designu zkušených konzultantů pro podporu.

Doporučuje se vzít v úvahu obě možnosti - pokud nechcete dostat na první (úvěr pro podnikání), podívejte se na povolení. V praxi, po něm následuje dodání odmítnutí.