Jak získat úvěr dovolenou


Vydáno: 19.10.2016 | Aktualizace: 19.10.2016

Žijeme v době nestability, kdy je těžké dělat nějaké předpovědi pro budoucnost, a to nehledě na skutečnost, předpovídat jejich potenciál v dlouhodobém horizontu půjčování. Jedním z řešení případné finanční potíže dlužník není schopen platit nějaký čas hypoteční splátky jsou kreditní dovolenou.

Co je to dovolená v kreditech?

V pravém dovolenou úvěru smyslu - odklad plateb na určitém časovém rámci. Tento úrok z úvěru i nadále narůstat, takže se nemusíte Považuji to za bezdůvodné gesto.
Kreditní dovolená - druh věrnostního programu banky, jako je Bank of zpoždění téměř žádný zisk není. Ale umožňuje, aby odpovědné dlužníků.

Které by mohly vést?

Každá smlouva o půjčce musí projednat možnost úvěru dovolenou, že odklad platby v přítomnosti důležitých důvodů.

Tyto důvody jsou:

Ztráta trvalého pracovního místa;
Dlouhotrvající nemoc, která vyžaduje spoustu peněz na léčení;
Přechod na nové místo pobytu;
Různé vyšší moci.

Jaké jsou výhody pro dlužníka?

Když úvěr dovolenou dlužník je schopen:

Uložení loajální a důvěřivý vztah s nádrží;
Nenarušují pozitivní úvěrovou historii;
Vyhnout se dodatečné náklady (sankce, pokuty, atd.)

Jak se dostat kreditní dovolenou?

Navzdory tomu, že každý má právo užívat dovolenou úvěr, jak je stanoveno ve smlouvě o půjčce, tento postup není obvyklý. Většina bank nejsou v žádném spěchu nabídnout tuto službu dlužníků. A dlužník získat úvěr dovolenou náležitě odůvodnit svou potřebu motivace je "dost" nebudou přijímány odborníky.

Dokumenty mohou vyžadovat, aby banka mohla plátce:

Výkaz zisku a ztráty;
Práce-book se záznamem výpovědi;
Lékařské informace o nemoci.
Po odsouhlasení o možnosti poskytnout úvěr dovolenou dlužník může přečíst podmínky. Typicky, oddálení splácení úvěru se objeví další běžné platby.

Úvěrové linky koncesí

Úvěrové instituce mohou nabízet jednu z následujících kreditních úlevy:

Plná platba zpoždění, když všechny hypoteční splátky chvíli zastavit. Většina pacientů zajistit kompletní úlevu pro dlužníky nebo nezaměstnané;
Částečně zpoždění, kdy hypoteční splátky a následně se změnou rozvrhu. Které mohou pozastavit splátky úvěru horizontu, zatímco úrok. Anebo zvýšení doba výpůjčky, což výrazně snížit měsíční platby;
Úvěrové dovolená s konverzi dluhu změnou měny úvěrů. Tyto prázdniny úvěr lze poskytnout s výraznými výkyvy směnných kurzů a významný rozdíl mezi úvěrů a měnových výnosů. Jako příklad lze uvést, dostupnost úvěrů v dolarech, kdy míra prudce vzrostla, a dlužník obdrží plat v jiné měně. Nebo vice versa.

Dodatečné podmínky.

V případě, že dlužník chce ušetřit, může trvat blíže podívat na důvody, pro je umožněna prodloužená lhůta. Například, že bude poskytovat úvěrovou dovolenou, když jede do zahraničí zákazníka, může banka nabídnout další podmínky - finanční příplatek za službu.