Jak získat úvěr bez osvědčení


Vydáno: 24.10.2016

Dnes se mnozí lidé chtějí získat úvěr. Kromě toho je žádoucí, aby postup pro získání vypůjčené finanční prostředky byla stejně rychlá a jednoduchá. Poptávka vytváří nabídku, a dnes mnoho velkých českých bank se zavazují poskytnout dlužníkovi půjčku bez poskytnutí jakýchkoliv informací a dokumentů byly (ne včetně pasů, samozřejmě). Takže, jaké jsou způsoby, jak získat úvěr, aniž by shromažďování dodatečných papíry?

Express půjčky
V prvé řadě je třeba zmínit takzvané "expres půjčky", které vypouštějí téměř všechny více či méně velké banky Čech. Rozdíly od běžného úvěru je do značné míry na prvním místě je samozřejmě úroková sazba. "Fast" půjčky bez ručitele a ručitelů - je vždy velkým rizikem pro banku. Ale riziko, že banka musí pokrýt z vaší kapsy. Výsledkem je, že úrokové sazby z těchto úvěrů může být dvakrát až třikrát vyšší než u standardních úvěrů. Kromě toho existují omezení týkající se množství úvěrů a termínovaných úvěrů.

mikroúvěry
Dalším způsobem, jak získat peníze na dluh bez jakéhokoli odkazu - tento trh se obrátit na mikroúvěry. Naštěstí nyní společnosti, které vydávají mikropůjčky v České republice je stále více a více. Co můžete očekávat od této formě půjček? Jak už název napovídá, tento trh je zaměřen na zákazníky, kteří potřebují pouze malé množství peněz. Jedná se o první prvek. Druhou a hlavní - je to jen nekonečná úroky z úvěru. Toto procento se počítá za den nebo za měsíc. Kromě toho jsou tyto půjčky jsou vydávány na dobu od jednoho dne do několika týdnů. Navíc je zde skutečnost, že aplikace jsou přezkoumávány okamžitě, a můžete dostat částku, kterou potřebujete během 15-30 minut.

soukromé půjčky
Můžete se také obrátit na soukromých věřitelů. Pokud začnete studovat návrhy na trhu, ujistěte se, že dnes mnoho lidí, kteří jsou ochotni dát své peníze "práci". Výhodou je individuální přístup ke každému situaci a nejrychlejším aplikací. Kromě toho budete moci vyjednat úvěrových podmínek, jak půjčku, a dokonce i množství vypůjčených finančních prostředků. Celkově lze říci, že "soukromí vlastníci" jsou velmi loajální ke svým zákazníkům, protože konkurence mezi věřiteli je velmi vysoká a jsou vždy připraveni nabídnout ty nejlepší podmínky.

Nezapomeňte, že žádná úvěrová šetření - to je vždy další poplatky a úroky, a proto by měl uchýlit se k němu pouze v krajních případech.