Jak získat odklad platby na úvěr?


Vydáno: 22.12.2016 | Aktualizace: 22.12.2016

Nikdo není v bezpečí před úrazy a náhlé nástup problémů. Z tohoto důvodu je dlužník může čelit situaci, kdy neexistuje možnost, aby se měsíční platby ve správném množství, zvláště pokud je to velká hotovostní úvěr. To může být ztráta zaměstnání, nemoc a další potíže. Co dělat v této situaci?
Interakce s bankou

Nedoporučuje se vyhnout kontaktu s bankou, mohlo by to mít za následek pokuty a penále, a míra nebyl zrušen, a zároveň skrývá dlužník bude dluh velmi rychle rostou. Brzy žalovat banku, a bude ohroženo platové srážky až 70% měsíčně do banky nebo zabavení majetku.
Obecně platí, že v případě obtíží při zhotovit další platby se doporučuje kontaktovat banku v předstihu, a to v případě, že je již skutečností zpoždění. Na začátku léčby se může obrátit situaci tak, že žádné sankce nebudou vůbec.
Pokud jde o banky?

Můžete zavolat na linku banky, sdělit operátorovi call centra o vašem problému, váš hovor převeden na oddělení. Obvykle se zabývá bezpečnostní služby banky nebo oddělení na práci s pohledávek po splatnosti. Po rozhovoru, jste zváni na pobočce banky úvěrů.
Můžete ihned obrátit na nejbližší pobočku banky, a tam je jeho personál vás nasměruje, kam se určitě řešit tyto případy v hlavní kanceláři.
Při návštěvě správné oddělení banky připravit dokladů, které nejsou jako neopodstatněné. Pokud jste ztratili svou práci, přinese práci. Pokud finanční obtíže spojené s touto nemocí, potvrdí žádost nemocné listy nebo výpisy z lékařských záznamů. Důvod - nemoc či úmrtí příbuzných a potvrzují to zdokumentováno.
V přítomnosti podpůrných dokumentů, banka může snadno jít na schůzku. On také jednodušší dostat dovnitř a jít situaci dlužníka setkat se s ním, než aby si s jeho dluhů. Pokud nejsou k dispozici žádné dokumenty a žádost odůvodněná pouze ve slovech, že banka může přemýšlet o tom, zda se má vytvořit takový dlužník odklad z úvěru. Ale v tomto případě můžeme souhlasit.
Která nabídne banku?

1. Ujistěte se restrukturalizace dluhu. Díky tomu je možné snížit měsíční platby, ale úvěr bude ještě potřeba vrátit, ale v menších množstvích.

Ve skutečnosti to vypadá, že nový design úvěru, ale finanční prostředky jít do předčasného splacení starého úvěru v hotovosti. V důsledku toho, že dlužník dostane novou smlouvu určující výši úvěru, který pokračoval k uzavření počátečního úvěru. 
Termín je roztažený, jde tedy mnohem nižší měsíční platby. Navíc dlužník vyhraje nějaký čas, protože je měsíční splátka bude muset být podány pouze po měsíci.
2. Úvěrové svátky. Některé banky okamžitě čerpat hotovostní úvěr po splatnosti časový limit příležitosti s přítomností několika plateb bez jakýchkoliv sankcí.

Pokud je to nutné, získat odložené platby bank může zařídit dovolenou úvěr, který umožní přeskočit určitý počet měsíčních plateb. To obvykle 6-12 měsíců, které nemohou dělat plateb v rámci dohody. V tu chvíli se termín úvěr prodloužen o příslušný počet měsíců.
Pokud byla první taková služba není připojen, je jeho design. Postup je podobný návrh restrukturalizace mohou být provedeny novou úvěrovou dohodu nebo jako doplněk k existujícímu úvěru prykripytsya nového splátkového kalendáře.
Ale úvěrové podmínky mohou být různé svátky:

- Úplné osvobození od placení měsíčních splátek úvěrů v hotovosti;
- Osvobození od placení jistiny, ale zájmu a s ohledem na nutnost platit.
V každém případě, že by neměly být nabízeny ke břehu, byl připraven jít vstříc dlužníka, který měl problémy. Takže není třeba skrývat, že je lepší mluvit o svém problému.