Jak získat bankovní úvěr se sníženou úrokovou sazbou, na kterém vše závisí na míře na úvěr?


Vydáno: 13.01.2017

Vezme-li Credit Bank zákazníky, kteří chtějí získat co méně úroků z úvěru. Úroková sazba z úvěru ovlivňuje nejen velikost přeplatku, ale také na výši měsíčních splátek. Typicky to mohou nejen nižší během procesu aplikace. Jakmile je smlouva podepsána, snížit úrokové sazby obtížnější. Je proto nezbytné, aby správně jednat s bankou.

Co určuje sazbu z úvěru?

Měl by být projednán okamžitě, pod určitou úroveň snížit sazba z úvěru nepovede. Půjčka - jedna z hlavních činností banky a žádná finanční instituce nebude pracovat se ztrátou. Každá banka má svůj vlastní minimum, pod kterou se náklady na půjčky nebude padat.

Jediná výjimka z dlužníka - se státní podporou hypotéku, ale dosud nezaplacené úroky bance kompenzuje stát. Takže to, co ovlivnit úrokové sazby:
Hodnota diskontní sazby stanoveného centrální bankou. Pod touto hranicí náklady na úvěr nebude klesat, protože zájem o tyto komerčních bank získat peníze od státu.
Náklady banky. Náklady na půjčky položen náklady na platy zaměstnanců, údržby kanceláří, odpisy zařízení, atd To znamená, že čím větší banka, tím větší náklady s tím spojené.
Rizika. Čím více výchozí a soudní náklady, tím dražší náklady půjčky k těmto dlužníkům. Banka se snaží prostřednictvím nových zákazníků získat zpět své ztráty.
Požadovaný zisk. Samozřejmě, že konečným cílem všech bank - peníze. "Chamtivost faktor" v každém z vašich institucí.
Tak, nižší hodnoty určité úrokové sazby nebudou klesat. Typicky, minimální velikost 3-4 bodů vyšší než hodnota klíčových sazeb. Proto je při výběru bankovního dlužník musí zaměřit na celkové ekonomické situace a stavu úvěrové instituce. V případě, že banka podléhá určitým finančním problémům, jejich řešení skládek ji na ramenou budoucích dlužníků. Ve velkých bank, velkých výrobních nákladů, takže menší regionální instituce úvěry mají obvykle levnější.

Úkolem dlužník po výběru banky - preferovat jednu z navrhovaných úvěrových programů, a aby zajistily, že úvěr dána velmi co nejnižších sazeb. A to bude muset zkusit.

Účast ve speciálních programů

Nejlepší způsob, jak získat relativně levné úvěry - stát členem speciálního programu. Mají několik variant. Například u hypotéky:
Mladá rodina. Banky poskytují lepší podmínky pro rodiny, kde máma nebo táta mladší než 35 let. Ve snížené sazbě, tito klienti dostávají další výhody, jako je snížení zálohy, použití matkapitalu, "dovolenou úvěru" poprvé bere úvěr, atd
Vojenská hypotéky. Tento typ úvěru je určena pro vojáky z povolání a donucovacích orgánů. Účastnit se by se měl program sloužit na základě smlouvy po dobu nejméně 3 let a musí být zaregistrován ve speciálním programu Ministerstva obrany. Podmínky na vojenské hypotečních bank se liší, ale míra je obvykle v rozmezí 8-10%, zbytek kompenzuje obrany.
Mladý specialista ve venkovských oblastech.

Hypoteční se státní podporou. Je to domů nákup na primárním trhu (tj nová budova) ve stavu zhotovitele. Sazby u hypoték tak velmi minimální - můžete najít programy 5-6% ročně. Na druhou stranu tohoto programu je, že volba k nákupu ekologických objektů (v malých městech to může být na všech 2-3 domy), domy jsou obvykle nedokončený a čekat na dokončení stavby, omezení v používání mateřského kapitálu, potíže s registrací vlastnictví.
Hypotéky pro seniory. Tam je tento druh úvěrů. Samozřejmě, že peníze na nákup bytu "na zelené louce" bez důchodce nebude. Často se jedná o chybějící částka poplatku při alternativních transakcí - to znamená, že prodávat staré a současné pořízení nového bytu.
Nejdražší jsou považovány za necílové spotřebitelské úvěry. Jediný skutečný způsob, jak získat spotřebitelský úvěr za sníženou programu - čekat na osobní nabídku. Musíte být věrný pravidelným zákazníkem banky, aby využila své produkty - například, mít kreditní kartu.

Co se týče nákladů se zaměřuje na levné půjčky:

koupit auto;
rozvoj podnikání;
vzdělávání;
refinancování.
To znamená, že prvním krokem k získání půjčky při sníženém zájmu - účast ve speciálním programu nebo požádat o získání cílového úvěru. Druhým krokem je poskytnout úplné a přesné dokumentace platební schopnosti.