Jak zavřít kreditní kartu


Vydáno: 06.10.2016 | Aktualizace: 06.10.2016

Není pochopení mechanismu kartového účtu, a ne dostat rozumné doporučení z řad zaměstnanců komerčních bank, držitelé kreditních karet stále častěji padá do nepříjemných situací, které se otáčejí je nejen nákladné, ale také poskvrněný pověst. Z tohoto důvodu, informace a rady o tom, jak blízko kreditní karty v České republice je stále důležitější pro bankovní dlužníků, kteří chtějí, aby konečně platit své nedoplatky bez nazhyvshy spoustu problémů a dluhů.

První věc, kterou udělat, držitele karty - je, aby se ujistil, že jeho dluh je plně splacen, který musí požádat Českou bankovní výpis z vaší kreditní účet. Nicméně, to je předpokladem pro přijímání žádostí o uzavření všechny "kreditní karty" a ty banky, které je přijmout v případě, že dluh na kartách netají, že kurz bude jim bylo umožněno pouze v případě, že dlužník zcela plnit své úvěrové závazky " závazky, přináší prospěch nejen tělo úvěru (přidávání limitu), avšak naběhlý úrok.

Zároveň se česká banka může odmítnout uzavření kartu v době podání žádosti o úvěr i nadále kladný zůstatek (například klient udělal chybu s výše dluhu a dělal více peněz, než je nutné k úplnému splacení). Mají sundat přes pult, ale je potřeba, aby bylo zajištěno, že banka neúčtuje poplatek za takové transakce, nebo že zbývající finanční prostředky na účtu dost pro tuto operaci (je možné, že poté, co se znovu vytvořena zrušení komise na mapě zadluženost takže je možné jej zavřít).

Je-li dluh splacen, další etapa - získat pomoc na neexistenci pohledávek z banky, pokud je to možné v rámci stávající smlouvy o úvěru (některé banky nemají vydávat tato osvědčení ke skutečnému uzavření účtu). Zákazník však musí podat žádost na uzavření účtu karty, která musí být splněna bankou až 45 dní po podání (všechny příkazy nejlépe poslouží výhradně ve dvou vyhotoveních na druhé kopie by mohl sám odejít s poznámkou ode dne jeho přijetí ).

Koneckonců, je užitečné podívat se na uzavření zůstatek účtu a absence dluhu do banky. Získat následující informace, zákaznické podpory, nebo přímo v kanceláři, což se ukázalo dlužníka. Pokud by se ukázalo, že je karta stále není uzavřený, je nutné určit, co to bylo voláno, byl tvořen a proč dluh do banky. Zejména, může to být způsobeno tím, technických poruch, odpočet transakce dříve pracoval (například, pokud zákazník používá kartu v zahraničí se zapisuje na přepočtu těchto transakcí může nastat velmi pozdě), atd. Pokud výchova dluh není chyba banky, to ještě bude muset vrátit na účet uzavřít karty. A aby dokázal svou nevinu a nevinnost na transakce odepsání zákazníka prostě může přijít vhod aplikace pro zavření účtu karty, druhá kopie, která byla opuštěna v rukách.