Jak zacházet půjčku ve výši 0%


Vydáno: 10.11.2016

Pak se české banky nebo družstevní záložny peníze jsou k dispozici lékařské nebo kosmetické služby. Alespoň 20-40% ročně. Ale pokud dobrém hledání, můžete najít kliniku, která bude souhlasit s postupným zaplacení léčby nebo bezúročné půjčky.
Nejvíce aktivně nabízet úvěr pro léčbu zubních klinikách. Jsou buď pracovat s bankami, které fungují jako věřitelé a nebo samy nabízejí bezúročné splátky za poskytnuté služby. Za druhé, samozřejmě, lepší než první. Čím více, že je to opravdu o nezájem o postupném zaplacení léčby namísto tradičních bankovních úvěrů "bezúročné" přeplatek která končí na 60-70% ročně.
U úvěru bude potřebovat potvrzení o příjmu, kopie pasu a daňového čísla. Více peněz bude k dispozici hotovost a dopředu - na Hollywood úsměv!
Druhá možnost - design splátka v samém klinice. Většina zubních klinikách stále dávají přednost práci s bankami a bezúročné splátky praktikuje pouze pro stálé zákazníky.
Lepší neonemocní
Vzít úvěr po dobu jedné návštěvě u terapeuta - nedává smysl. Další věc - drahé operace, které jsou stejně snadno dostupné peníze z kapes netahejte.
Většina hlavních lékařských klinik v České republice, které uskutečňují významné transakce považována za půjčku a neposkytují banky nespolupracuje. Ale oni jsou velmi aktivně spolupracuje s pojišťovnami v oblasti zdravotního pojištění. Ale to je jiný příběh.
Také lhostejní k půjčování "nekroucené" kožní kliniky a plastické chirurgie.
Ale zoufalství není nutné, je možné tento problém vyřešit na vlastní úvěr. Většina bank speciální úvěrové programy necvičí lékařské služby, ale připraven poskytnout hotovostní úvěry - spotřebitel nebo kreditní kartou.
,
Co si vybrat?
Vybrat nejlepší věřitele pro financování zdravotních služeb obtížné. Ale někdy čas k zamyšlení je prostě nestačí. Pokud potřebujete peníze na léčbu, "hodně a to rychle," to je lepší, aby úvěr v hotovosti v bance nebo družstevní záložny ještě nenašli.