Jak vzít úvěr ve dvou bankách?


Vydáno: 01.12.2016

Dnes budeme hovořit o tom, jak vzít úvěr ve dvou bank, většina lidí jít do takových extrémů, kdy plánuje učinit zásadní nákup nebo prostě není dostatek peněz. Předem chci vás varovat, že tento problém by měl zvážit detail, nebo kdo nechce zůstat ve velkém dluhu u velkých bank, zejména těch, které jsou proslulé "vyřadil" z dluhů my, nevinné spotřebitele.

Jak vzít úvěr ve dvou bankách najednou?

Vyberte si druhou banku o úvěr! První věc, kterou bychom měli začít od výběru banky, kam chcete půjčit více závodů. Zvolíte-li úvěr a můžete si to v bance, kde se již používají některé služby, ale určitě v první řadě věnovat pozornost.

Doporučujeme to proto, že banky jsou velmi příjemné na bezpečnost svých zákazníků a strávit trvalé působení v jejich prospěch, výlet do banky, obraťte se na poradce a zeptat se "dostat" jste pod některé prospěšné pro vás sdílet. Dále je nutné neustále sledovat všechny bankovní zprávy, akcie, a podobné výhody, které by vás mohly něco ideální.
Sbírat potřebné dokumenty pro druhou půjčku!
Takže teď, že jste se rozhodli pro banky je nutné shromáždit všechny potřebné dokumenty, když se zvedl banku na našem portálu, je dobré - vyplnit hodinu a zavoláte zaměstnanec banky a informovat reakci a další kroky potřebné. Pokud hledáte jiné banky, budete muset znovu shromáždit všechny doklady a jít na nejbližší pobočce banky, kde budete požádáni některá data.

Vyplnit formulář v bance, čestně! A ano, jste banka a máte formu, je nejdůležitější věc - psát to upřímně, a tak by každé vaše slovo, případně potvrzena příslušnými dokumenty. Pomalu a opatrně vyplňte údaje o pasu, bydliště, příjem, a samozřejmě - místo výkonu práce.

Je-li otázka na vás, nebo oznámit, že již máte úvěr - neváhejte a psát to upřímně! Poctivost je dobré, za prvé navryatly bankovní úroky množství dostupného úvěru, je pravděpodobné, že zájem o to, co činí jej platit a platit vám vůbec.
Banky znát své kreditní historii!
Zatímco na druhé straně, dám tuto radu ne kvůli "korektnosti" nebo banálních "krabice - je to špatné." Prostě všechny velké banky jsou takzvané "úvěrová historie", což je informace o všech svých půjček jako minulosti i současnosti. Takže pokud jste lhát a ne psát o dostupných úvěrů a banka i nadále učit se o něm, že je jen dál podkopává důvěru v tzv vás od banky.

Nemohu vzít úvěr ve dvou bankách?

Perekriditovyvaemsya ziskový! Pokud jste vyzkoušeli všechny způsoby, všechny banky a ne tam, kde jste v podstatě nedávají nové půjčky, je doporučeno vyzkoušet své šance v této akci jako "perekriditovanie." S ním si můžete vzít úvěr od jiné banky a zaplatit v prvním, kde jste již obdrželi první půjčku, kromě nové banky by mohl mít více kreditu pro jejich potřeby.

Pokud tento případ jít přímo - můžete výrazně ušetřit na roční úrok. Nicméně pro tento postup budete potřebovat další dokumenty o uplynulém pasem a zásadní význam pro jejich účtu je dohoda na prvním bankovních úvěrů, jakož i běžného účtu, které budou k dispozici zbylá částka dluhu.

Pokud vše půjde hladce, bude nová banka převede požadovanou částku na splacení první úvěr, bude zbývající peníze vám hotovost, nebo převedena na váš účet. Na konci, dostanete to, co chcete, a přesto mají pouze jednu banku. No to je to, teď víte, jak vzít úvěr ve dvou bankách.