Jak vzít půjčku v české bance a vyhrát?


Vydáno: 12.01.2017

Poměrně velká část populace České republiky nyní žije na úvěr, což není překvapivé, protože úvěry mohou zlepšit kvalitu života, koupit drahé auto nebo koupit byt. Získat úvěr se nyní stala velmi snadné díky obrovskému počtu úvěrových institucí, velkých i malých. Během krize, úrokové sazby z úvěrů vzrostly o 5%, tento růst však nesnížil počet předložené pro přijetí žádosti o úvěr.

Jak nalákat zákazníky. Ne méně zákazníci vydat velké množství úvěrů a bank dotčených. Chcete-li zájem o tento typ výrobku není vyblednutí, banky vždy nabízí celou řadu programů s nízkou sazbou zvýšení množství nebo bezúročného období, navíc speciální call-centrum volání těch, kteří alespoň jednou vzal úvěr na podruhé a nabízí úvěrové služby.

Pokud jde o ziskové bankovní návrhů, měli byste být ostražití a pamatovat - banka bude nikdy dělat nic, co by se poškodit. Proto před schválením tohoto návrhu by měla podrobně prozkoumat navrhované podmínky, a pokud je to možné, poradit se s právníkem. Pokud ne, můžete se pokusit vidět stejné nástrahy. K tomu je potřeba znát následující údaje:

Procentní podíly jsou různé. Procento procento nepřátelství. Pokud se například, procento uložení a úvěru je 15%, tento bude vždy větší. Bankovní úroky pouze pro příjem a ne dát. A částka kryta těchto podílů, může být zcela odlišný.

Úroky z úvěru přímo souvisí s výše dluhu zbývajícího. Snižuje borh- klesá a výše úvěru. Úroky z vkladu v závislosti na investované částky. V případě, že částka nemění, nemění procento z ročního nabíhající na tuto částku. Výjimkou jsou možnosti, když je vložená částka uvedené v cizí měně, v tomto případě nedojde ke změně procenta, což je ekvivalent této částky v rublech.

Rozmanitost programů. Jak již bylo zmíněno, některé banky nabízejí úvěrové programy pro různé věkové kategorie a sociálních kategorií.

Důležitou roli hraje čas a úrovní předložených dokladů. Proto všechny úvěrové aplikace lze rozdělit na ty, které jsou vydávány co nejdříve s minimální sadou dokumentů a ty, které jsou charakterizovány standardními podmínkami vydání a standardních požadavků na dokumentaci.

První možnost poskytnutí úvěru v souvislosti s rychlým úvěru. Že je k dispozici téměř okamžitě (žádost za asi 30 minut), ale na vědomí, že podíl těchto úvěrů je velmi vysoká a v některých případech může být až 1000%. Druhou možností je standardní úvěr na vydávání banky potřebovat několik dnů nebo týdnů. Tato volba je nejvíce prospěšný, protože přeplacenou dávku několikanásobně méně, ale pokud chcete něco skrývat od banky nebo nemají čas sbírat cenné papíry - bude vyhovovat pouze první možnost.

Co si vybrat? Pokud se nemůžete rozhodnout, které banka zastavit, můžete použít více, a pak přečtení této smlouvy a naučit se klady a zápory - jasně definované. Každý sebeúcty banka je webová stránka, která podrobně popisuje informace o všech dostupných nabídek. Kromě toho, místo má zvláštní kalkulačku, takže si můžete vypočítat výši dávek.

Co ještě věnovat pozornost. Pokud máte plat kartu v bance, je lepší požádat o půjčku tam. Můžete získat další výhody, a vyvolat větší důvěru v bance, jako je tomu v případě nezaplacení úvěru, může si odečíst požadované množství přijatého zarplaty.Ne zvolíte bezúročné půjčky, protože banka je nerentabilní půjčovat peníze bez zájmu, a to vždy leží asi -Pak trik v dodatečných poplatků za zaplacení úvěru a pr.Esli možné zvolit krátkodobé úvěry v koruně, jak si nejsou závislé na změnách směnných kurzů a stát se "věčný" banka.Pered klient podpisem smlouvy si pečlivě přečetli všechny položky a aplikace. Pokud je něco na pochybách - nepodepisujte a kontaktovat právníka.