Jak vrátit přeplatek z úvěru


Vydáno: 31.10.2016

Že je třeba se vrátit přeplatku peněz z úvěru může být v různých situacích. Například, jsou-li správně proveden výpočet požadované částky pro platbu předem nebo neúmyslně dlužníka. V každém případě, že peníze se neztratily. Mohou se obrátit na dobrovolné dohodě s věřiteli a soudem. To je to, co jsme vám řekne, podrobněji v tomto článku.

Tři kroky k vrácení přeplatku na úvěr

V současné době přeplatek z úvěru je poměrně vzácné, protože banky vyžadují pre-jim oznámí úmysl dokončit předčasné splacení. To se děje UAH procent, aby byly provedeny peníze navíc. Nicméně, pokud si nejste jisti, nebo přesně vědět, který z jejich zapůjčení zaplatil víc, než potřebujete, můžete vrátit. A bez ohledu na to, co bývalo splátkový kalendář - rentu nebo diferencovaná. K tomu budete potřebovat, aby se maximálně třech jednoduchých krocích:
1. Přejděte na adresu požadavku na banku, aby poskytla informace o výši přeplatku z úvěru. Ukázková aplikace si můžete stáhnout kliknutím na níže uvedený obrázek. Můžete si připravit 2 kopie a jeden průchod přímo na pobočce a druhý zodpovědný důstojník dal znamení o přijetí první. Nebo žádost doporučeným dopisem s odesílat poštu do mateřské banky.
2. Po obdržení informace o výši přeplatku, budete muset obrátit na nejbližší pobočku své banky a napsat žádost o vrácení peněz. Jeho podoba budete. V aplikaci určíte Jak se dostanete peníze. Většina z nich má dvě možnosti:
V osobním účtu (proud, karta) stejné nebo jiné bance;
V pokladně. Velcí věřitelé téměř vždy vrátit přebytečné peníze vydělané svým zákazníkům ochotně v den léčby.
3. Je-li banka odmítne dobrovolně zaplatit peníze, které jste přeplatek z úvěru, musí být tato skutečnost stanovena. S výhodou dokumentována, ale je možné, s videozáznamem. To bude muset připravit na odvolací soud. Kompilovat potřebné kroky na pomoc kvalifikovaného právníka, protože každý případ je individuální, a obecný model poskytnout není možné. Dříve než kontaktujete právník připravit následující dokumenty:
Úvěrová smlouva.
Dodatečná transakce (platební kalendář, smluvní pojištění, atd.) Všechny platba příjmové půjčky.
Banka za váš dotaz ohledně dostupnosti přeplatku.
Váš pas Česká republika.
Je třeba poznamenat, že platba právník vám bude uhrazena za náklady a výdaje. Je proto nutné si zvolit specialistu není nižší náklady a kvalifikace. Navíc i odmítnutí uspokojit své pohledávky do banky v místním soudu obrátit se na odvolací soud.
Dalším důležitým bodem je doba splácení přeplatku na úvěrových fondů. Je to tři roky po jeho úplném splacení úvěru. Že tato možnost pravidlem omezení a neměly by být odložena "na neurčito" řešit banku, av případě odmítnutí dobrovolně náhradu nákladů řízení u soudu.