Jak vrátit peníze ukradené z kreditních karet?


Vydáno: 07.02.2017

Kreditní karty jsou dobré pro každého, ale jejich majitelé nejsou pojištěny proti krádeži svých finančních prostředků. Podvodníci mohou používat různé metody k získání zisku. Chcete-li získat zahraniční fondy nezákonně z úvěru, nemusí nutně mít kartu na straně, dost získat všechna data na této mapě a můžete jednat.


České banky se snaží, aby co nejlépe chránit držitele kreditních karet, ale přesto obětí podvodů, které přicházejí další a další způsoby, jak podvádět lidi. Držitelé kreditních karet nemůže pomoci se ptát, jak se vrátit ukradené prostředky.

Nedostatek právních předpisů

I když neexistuje žádný federální zákon, který by v této situaci, bránili držitelům kreditních karet a nařídil, aby banka mohla odepsat dluh, "visí" na držitele prostřednictvím akcí podvodníků. Otázka přijetí tohoto zákona byla vznesena, ale finanční instituce vynaložit veškeré úsilí k odložení jeho přijetí. Zatímco klientů bank s úvěrovými kartami muset spolehnout jen sami na sebe.

Co dělat?

Dokonce i při otevření kreditní karta by měla aktivovat povědomí prostřednictvím textových zpráv zasílaných do telefonu v případě jakýchkoli operací. Můžeme tedy neustále sledovat tok finančních prostředků a v případě, že držitel karty nedělal žádné transakce a účet peníze šly, dokáže trávit čas zablokování karty. Blokování provést zaměstnanců banky po kontaktování zákazníka, a to i telefonicky.

Je třeba poznamenat, že blokuje úvěru je výhodný, protože je sice malá, ale přesto důkaz, že majitel nemá nic společného použití úvěru zmizel z mapových nástrojů. SMS informování služba je zaplatili, ale jeho cena je zanedbatelná. Podvodníci ne vždy odstranit všechny dostupné množství v době, v tomto případě včasné blokovací pomáhají minimalizovat ztráty.

shromažďování důkazů


V případě, že peníze z kreditní karty byly odcizeny, budete muset jít do banky, která vydala vaši kartu. Dříve měli sbírat maximální počet cenných papírů, které pomáhají dokázat nevinu v zmizení prostředků z úvěrového účtu.
Když byste se obrátit na finanční instituce, oběť bude muset psát aplikace v předepsaném formuláři. Aplikace pro nastavení kreditní karty, který byl stažen nelegálně peníze. Bankovní specialista bude mít všechny papíry, a věřitel začne provádět vyšetřování, což může trvat dlouhou dobu, a tudíž k ničemu olova.

jednat

Zastavte se u žádosti do banky není nutné. By měli kontaktovat policii, aby tam napsat prohlášení o krádež finančních prostředků z kreditní karty s podrobným popisem událostí. Během návštěvy donucovacích obětí agentury podvodům by měl přijímat zprávy karty.

Pokud se po třech měsících banka neměla rozhodovat o jediný způsob, jak vrátit jejich peníze půjdou k soudu.

Rozhodování o tom, otevřít kreditní karty, musíte vědět, jak uzavřít bankovní kartu, když přijde čas.