Jak výhodné kupovat auta v České republice: získat slevy a bonusy


Vydáno: 14.10.2016 | Aktualizace: 14.10.2016

V českých showroomech nejsou žádné high-profile obchody, jako je arabský trh, kde prodejci snižují cenu o polovinu. Ale získat slevu ve výši 10% u nových automobilů - je zcela reálná.

Pokud se chystáte ke koupi nového či ojetého vozidla na území České republiky, nezapomeňte požádat prodávajícího o slevách. V internetových fórech, fanoušci automobilů různých značek se aktivně diskutovat o tom, kolik procent může dosáhnout takové slevy. Většina počet volání od 5 do 18%. Nicméně, ve skutečnosti skromné množství. Pokud jste pravidelným zákazníkem showroom, největší sleva může dosáhnout až 7 - 10% z celkových nákladů (to vám ušetří slušné množství).
Vyšší diskontní prodejny lze provést tyto modely aut, které Nestůjte fronty. Resetovat cenu jedné z nejoblíbenějších modelů na českém trhu nemá naději na úspěch. Obvykle prodejci aut ochotni dělat slevy na modely, které již vyrábí, nebo starší verze po inovaci navrhnout vzhled modelu. Například Honda Motor Show v Kolíně v modelu Civic 1,8 IV bouda 99,900 eur, neboť již neprodukují.
"Kromě slev při nákupu starý model lze získat další bonusy, například zimní pneumatiky nebo navigátora" - říká jeden z prodejců Renault.
Tento bonus lze nejen zlepšit auto vybavení, ale prodloužené záruky.

Není-li sleva sleva
Ne vždy atraktivní označení "sleva" slíbil výhody. To je obzvláště nutné vzít v úvahu při nákupu auto úvěr. Někteří prodejci automobilů dělají slevu na počáteční nákladového modelu, ale kompenzují to prostřednictvím vyšších úrokových sazeb. Výsledkem je, že auto náklady kupujícímu dražší.
Zkušení kupující doporučují, aby ti, kteří se chystáte koupit auto v České republice, aby diskutovali slevy osobně komunikaci prostřednictvím e-mailu v těchto případech nefunguje (to prostě perfektní jako první kontakt). Získat předběžné informace a osobně jít do salonu vyjednávat.
Někteří velcí dodavatelé nehrají ve hrách, které prodávají automobily na velké podniky a snadno provádět jejich plány. Ale tito prodejci nabízejí slevu ve výši alespoň 4%.

Jak ušetřit peníze při nákupu automobilu v České republice?
- Zvažte nákup předváděcí vozidlo. Nejlepší koupit auto, které bylo v showroomu. Stroje určené k výrobě testovacích jízd, jsou dokonce levnější, ale musíme pochopit, že jel na ně rukavice.
- Sledujte akcií dní v předváděcích nebo na samostatných značek.
- Podívejte se na sklady auta v showroomech. Možná potkáte auto na konfiguraci a barvy. Ušetříte a nebude čekat na voze po dobu několika měsíců.
- Máte-li zájem o konkrétní typ vozidla, aby svůj čas, přečtěte si fóra, fanoušci značky, může být informace o podpoře.
Univerzální deska o tom, kdo se mnou chceš mluvit o slevě neexistuje. Můžete si přečíst návrh jít vidět auto a čas mlčet. Typicky, prodejci nabízejí slevy pro sebe.

Získejte slevu či bonus lze i auto. Například AAA Auto o koupi stroje dát rozpočet smartphone nebo tablet. Samozřejmě, že to nebrání dalšímu pokusit se snížit cenu. Typicky, prodejci ležela v nákladech částky vozu do vyjednávání.

Tak neváhejte mluvit o slevách. Dokonce i když máte v úmyslu koupit nové auto v České republice, zkuste použít všechny možné výhody z showroomů. Aby nedošlo k chybám při registraci, přečtěte si náš článek Jak se zaregistrovat nové nebo ojeté vozidlo v České republice.