Jak uzavřít smlouvu hypotečních úvěrů


Vydáno: 29.11.2016

Většina bank slibují do České republiky nejvýhodnějších podmínek dlužníkům přijetí úvěru. Tento minimální soubor dokumentů, rychlé rozhodování 0% přeplatek. Ale ne všichni ve skutečnosti otočený jinak, a všechny sliby jsou reklamní předmět. Zvažte, co potřebujete vědět dlužníka.

Zásluhu na jeden den: Zvažte, proč banky spěchat tak rychle vydat rozhodnutí o úvěru. Běžná kontrola dokumentů během několika dní, namísto shromažďování potřebné informace o dlužníkovi než jedné banky nebude mít kladné rozhodnutí. Typicky takové rozhodnutí je podpořit banku v praxi, že banka vždy najít důvod ke zvýšení termín aplikace. Když se podíváte na statistiky, bankovní úvěr je dána jen každý pátý zákazník, ostatní jsou odmítnuty.

Nízké úrokové sazby, banka není rentabilní nabídnout hypotéku při nízké úrokové sazby, totéž, co včely med odmítnout. V případě, že banka nabízí nižší úrokové sazby, ve skutečnosti to bude trvat své peníze na související služby, na kterou nemají právo odmítnout (životní a zdravotní pojištění, komise pro revizi hypotečních žádostí). Také dávat pozor při příštím budete muset zaplatit roční úroky z úvěru či úroků za rok. Jsou to různé věci. Nenechte se zlákat nezvyklé asi 0% přeplatků. Pokud stavební firma dělá výbojům 25%, to znamená, že první cena za byt neodpovídá.

Minimální soubor dokumentů, opravdu, za úvěr něčí pas nestačí. V banka musí být požádán o poskytnutí výsledovku, banka je spokojen se svým platem. Kopie sešitu, banka je přesvědčen, že pracujete na konstantní a kopii pracovní smlouvy. Často banka vyžaduje nástroje vlastnictví, jedná se o případ, kdy je úvěr neplatí, a banka bude požadovat na vaší nemovitosti.
Minimální přeplatky na úvěr? Pokud si vzal hypotéku na 10 let, bude přeplatek činit polovinu částky přijata. A pokud se vám zvýší období 5 let, přeplatek bude 100% široká dostupnost hypotečních úvěrů je diskutabilní, protože ne každý si může dovolit zaplatit částku dvou bytů. Tento problém lze vyřešit na trhu druhé domovy, kde jsou ceny mnohem nižší. Takami způsobem budete platit pouze za byt, není k pronájmu. Užívání hypoteční poznámku na projektovanou mírou inflace a směnného kurzu v případě, že úvěr je poskytnut v něm. Jsou chvíle, kdy lidé mají popřít polovinu úvěru zaplacené zavěšením směnného kurzu. V tomto případě banka nevrátí peníze zaplacené.