Jak ušetřit peníze půjčování


Vydáno: 21.09.2016

Nechoďte do detailů a volat všechny výhody plastových karet. To je neocenitelným přínosem pro civilizovaného světa. Výhody těchto karet mít pocit, dokonce i důchodci, kteří tak snadno a jednoduše získat jejich důchod na účet. Ale jak úvěr, jak ušetřit peníze?
Nejprve je nutné vybírat hotovost z bankomatů jen opravovat banku, protože ostatní banky mohou střílet slušnou provizi za těchto transakcí. Každá banka je česká partnerských bank, ale také odstranit poplatek za inkaso, ale ne tolik. O partnerských bank lépe učit se přímo od banky, která vydala kreditní kartu.

Za druhé, můžete provádět většinu transakcí bankovním převodem, a to jak v obchodech a jako terminály. Tím se výrazně ušetřit půjčování peněz.

Za třetí, mnoho bank poskytovat dodatečnou lhůtu na mapě, která může trvat až dva měsíce. Tato doba se nazývá doba odkladu, když můžete použít úvěr znamená bez použití. Tím se výrazně snižuje náklady na kreditní karty, ale musíme si uvědomit, že mnohé banky neposkytují doba odkladu k výběru hotovosti.

Za čtvrté, v době finanční krize a jakýkoliv jiný nestabilní v ekonomice, lidé začínají vydávat kreditní karty, to nebere v úvahu mnoho negativních aspektů a jejich vysoké úrokové sazby. A když dluh pokrytý zákazníka, a nemůže splácet, v tomto případě přichází na pomoc refinancování nebo konsolidaci. Posledně uvedené prostředky. S několika úvěrových programů v jedné bance lze rozdělit do více pohodlné a výhodných podmínek. Refinancování znamená, že dlužník obnovit novou dohodu o své úvěrové závazky, ale nízké úrokové sazby nebo prodloužení výpůjčky, čímž se sníží platby.

Za páté, služby "cashback webové stránky" znamená, že banka všemi prostředky podporovat své zákazníky platit bankovním převodem, skórovat na úkor malého množství bonusů. Tyto peněžní bonusy se hromadí a pak mohou utratit za něco, co potřebujete. Samozřejmě, že to není obrovské množství, ale dobré věci vyjde částku.

Za šesté, mnoho bank, aby bylo možné sledovat všechny své výdaje prostřednictvím on-line režimu. Po analýze všech spotřebního článek, můžete snížit některé náklady. Nepřetržité sledování a plánování, aby bylo možné žít společně s kreditní kartou a bez velkého finančního zatížení.