Jak ušetřit peníze na byt


Vydáno: 30.11.2016

Rezidenční nemovitost - sen každé rodiny. Mnoho mladých rodin tráví velké množství peněz na pronájem malé byty nebo místnosti. Některé svatební po žije s příbuznými, což znamená, že rodina není možné oddělit a stát se nezávislým jednotkou společnosti. Mnohem dříve či později přemýšlet o koupi vlastních bytů, za hotovost nebo hypotéky.
Co je třeba udělat, jak ušetřit peníze na byt? Jak je možné úspory být zrušen, a že pak dělat?
Prvních úspor
Mnoho lidí věří, že stačí dát pryč volné peníze do pokladny, jakmile budou k dispozici. Ve skutečnosti to může trvat mnoho let, a částka je sotva dost pro zálohu na hypotéku.
Dávejte pozor! Chcete-li začít zvyknout na zaznamenávat veškeré příjmy a výdaje. Nejlepší je mít notebook, který bude pevná sazba tři - rodinný příjem, výdaje a upřesňující přesné množství odložené peněz.
V případě, že poslední číslice je vždy před očima, bude to velká motivace pro další úspory. Je důležité si uvědomit, že po dobu, jak je schopný sbírat.
Vynětí půdy z produkce pevnou částku z každé výplatní pásku
Skvělý způsob, jak doplnit výši úspor - zrušil pevnou částku z každé výplatní pásku. Vezměme si tohoto článku se mandatorní výdaje, jako jsou účty nebo výdaje na jídlo či dopravu.


Co dělat s úsporami
Nejjednodušší a zdánlivě spolehlivý způsob - dát peníze do prasátko doma. Vždycky před očima. Na jedné straně je pokušení dostat se malé množství nákupu není příliš obhodymoy věci. Na druhou stranu, budou peníze nepřinese dodatečné příjmy. A inflace mohou být shromažďovány v bytě tak dlouho.
Přídavná nashromážděné prostředky
Bankovní vklady - skvělý způsob, jak zvýšit úspory. Vynikající příležitost nejen ke zpoždění, ale ke zvýšení peněz nahromaděné na rovině - investice v bance.
Pokud jde o vklady v bankách - Doporučuje se porovnávat několik podmínek, a vybrat nejvýhodnější nabídku. Úroková sazba se může lišit v závislosti na délce a výši příspěvku. Nejsou reloadable a doplnil zásoby, musí mít také na paměti při výběru banky.

Byt v hypoték
Byty nelze koupit za peníze, a obrátil se žádostí o pomoc do banky. Hypotéky - není nejvýnosnější, ale je to spolehlivý způsob nákupu vlastních bytech.
Měli byste si pečlivě analyzovat trh, zvážit výhody a nevýhody. Nejpodobnější bytu může stát jinou částku. To ovlivňuje nejen region, na vrcholu, přítomnost opravy budoucí bydlení. Často bývalí majitelé nutně potřebují prodat byt. V tomto případě se značně podhodnocuje náklady. Ty nabízejí lepší pravidelně sledovat, aby nedošlo k ujít něco opravdu zajímavého.
Jak vypočítat své měsíční úspory

Pokud si vzít hypotéku s akontace, bude banka poskytovat příznivější podmínky. Například, když se cena dvou milionů může být vyplacena 20%, nebo čtyři tisíce. Odložení deset tisíc měsíčně, tato částka může být shromažďovány po dobu tří let.
Dávejte pozor! Na první pohled se deset tisíc se může zdát jako velký počet. Ale pokud se od sebe oddělit po dobu jednoho měsíce, to bude jen 300 až 350 Kč za den. Česká rodina utratí v průměru mnohem více než jednu cestu do obchodu s potravinami.
Odložit tuto částku by měly pečlivě plánovat své výdaje. Je to z nákladů na jídlo, oblečení, dopravu, nájemné a inkaso plateb nemůže odmítnout jasné. Ale zbývající v kině množství, kavárny a obchody na různých gadgetů lze zobrazit.
Jak plánovat náklady
Chcete-li snížit množství nákladů a zvýšit procento úspor by se měli naučit přesně naplánovat rozpočet. Je nutné přidělit všechny náklady podle typu. Mezi nimi najít náklady mohou být sníženy. Například, můžete se pokusit koupit výrobky v jiném obchodě, použití speciálních nabídek vybrat více rozpočtových plochy pro rekreaci. Je třeba snažit vykonávat méně často iracionální nákup.
Na tomto základě můžeme určit objem vyhrazený každý měsíc ke koupi bytu.
Dalších úspor volba - předpokládat, že snížený zdroj příjmů. Tyto peníze by měly být okamžitě zrušil, což naznačuje, že toto neplánované příjmy. Tímto způsobem můžete výrazně zvýšit množství úspor.