Jak to, že banka vydala auto úvěry?


Vydáno: 22.11.2016

Při podání žádosti o auto úvěr, dlužník nikdy nemůže být jistý, že banka souhlasí s tím, aby to poskytnutím úvěru. Ačkoli mnoho zákazníků se obrací na banky nebo autosalónech o půjčku na nákup automobilu, téměř vždy jisti, že mají dobrý příjem, vynikající úvěrovou historií, a to je dost věřitele se kladné rozhodnutí. Ale banka, kromě nízké platební schopnosti dlužníka a za přítomnosti jeho splatnosti a nezaplacený dluh, existují i další důvody popírat půjčky na auta.

Sezónní práce nebo nestabilní úroveň příjmů v průběhu roku. Chcete-li požádat o auto úvěr, dlužník musí přinést do výkazu zisku a ztráty bank. Ale úkol není jen věřitel pro výpočet finanční možnosti klienta splácet v době přijetí, ale také předpovědět, zda tam mohou být problémy se splácením úvěru po dobu trvání smlouvy o úvěru. Pokud se zjistí, že dlužník v průběhu roku konstantní úrovni příjmů (tj pracuje na sezónní práce a jeho plat závislý na ročním období nebo mají minimální mzdu a zbytek - těkavých proměnné: příplatků a odměn), že auto úvěry popřít.

Skrytí informací. Integrita - je hlavním principem, který by se měl řídit, aby dlužník při jednání s potenciálním věřitelem. Bohužel, ne každý chápe, že zmást banku v žádném případě nebude fungovat, ale najít rozdíl v poskytnutých údajů k němu okamžitě odmítnout takový dlužník úvěr. To platí zejména o úvěrové závazky v případě, že zákazník je v současné době nebo po splatnosti úvěrů, ale skryl tuto informaci (zapomněl nesprávně interpretována na otázky průzkumu, etc.), banku, hledání pravdy, bude odmítnout vydat půjčky na auta.

Skvělé zakredytovannost. Banky s velkými pozor na dlužníky, kteří mají 2-3 stávající úvěr. Opravdu, v této situaci, tam je vždy riziko, že zákazník přijde finanční potíže, a on nebude schopen splácet úvěr přijata. Proto v případě, že dlužník chce získat auto úvěr, pak by měl být žádné jiné závazky, v opačném případě může banka odmítnout ho připsat.

Špatné vlastnosti zaměstnání. Shromažďování informací o dlužníkovi k rozhodnutí o poskytnutí auto úvěr, pověřený zaměstnanec banky mohou vést rozhovor s jeho šéfem a požádat ho učinit písemně nebo ústně charakteristiky podle svého podřízeného. Pokud potenciální kreditoderzhatelya charakterizovat jako nespravedlivý a nečestný umělce, banka na tomto základě může poskytovat půjčky na auta.

Vůz nesplňuje požadavky programu. Koupit / ojetý vůz úvěry mohou být použity pouze v případě, že splňuje řadu bankovních předpisů (země výroby, datum výroby, modelu, počet najetých kilometrů, atd.) V opačném případě bude úvěr odepřen a dlužník bude buď zvolit jiný vozidla pro nákup, nebo hledat jiné úvěrový program s méně přísným požadavkům.

Showroom nepracuje s bankou. Někteří prodejci aut jsou jen některými úvěrovými organizacemi, s nimiž jsou spojeny vzájemných závazků vyplývajících z uzavřených smluv o spolupráci. Je možné, že dlužník může dostat do problémů, když se banka zavazuje poskytnout půjčku na koupi automobilu a autorizovaném nebude moci provést jej půjčovat. V tomto případě kupující bude buď muset požádat o auto úvěr v bance, ve kterém on řekne showroom, nebo se rozhodnete koupit auto.

Zhodnotit své šance na úvěr může není dlužníkem, protože banka může vždy najít důvod, aby mu popřít úvěru. Ale pokud před několika lety byly přísnější kritéria pro výběr potenciálních zákazníků, dnes banky nejsou tak kategorická ve svých závěrech i zjištěních. To znamená, že dostat auto úvěr, které mají dobrou úvěrovou historií a stálý příjem, může prakticky každý, a všechny ostatní "nuance" věřitele, pokud si přejete, zavři oči.