Jak splácet v novém roce?


Vydáno: 28.10.2016

V rekreačním humbuk, mnozí obyvatelé České zapomínat, že i přes prázdniny, platby na půjčky musí předložit, aniž by se odchylují od plánu. V ideálním případě, vydělat peníze, aby co nejlépe předstihem novoročních svátků myšlenka dluhu neměla kazit náladu.

Pokud je to možné, aby platba předem není, měli byste zkoumat své plán svátcích. Mnozí věřitelé přenášet data platby, pokud spadá na prvního ledna přizpůsobit svou činnost ve svých kancelářích. Ale nespoléhejte na bankovní obavám, že je lepší zkontrolovat sami.

Nyní téměř všechny české banky zveřejněné na svých internetových stránkách o práci oddělení.
Pokud vaše banka nezveřejnila informace o webu, můžete vždy zavolat na telefonní číslo uvedené ve smlouvě o půjčce. Mějte na paměti, že v případě, že banka o svátcích zavřeno, pak elektronické platby mohou být zpracovány s velkým zpožděním. Mnoho bank i v běžných pracovních dnech v převodech jsou přípustné zpoždění od jednoho dne do tří dnů.

Takže pokud budete platit za půjčky on-line, ale také třeba udělat v předstihu. Je-li platba připsána na váš účet po datu zrušení, bude dlužník bude uložena pokuta.