Jak splácet úvěr v případě ztráty


Vydáno: 08.12.2016

Je to hrozné si představit, že najednou přijde čas, kdy můžete zůstat bez práce, ale s obrovskými úvěrových pohledávek. Ale pro mnohé problémem, který musí žít.

Neskrývejte a temný

V této situaci dlužník zamítnuta, banka, že by se zdají být vítěz jako jemný a trest mu přinesl zisk, ale ve skutečnosti tomu tak není. Věřitelé nevyužívají finanční situaci nejistoty dlužníka, je k hladkému a pravidelného toku plateb důležité.

Hlavní věc ukázat ztrátu banky - loajalitu, ochotu poskytnout informace o sobě, touha splácet úvěr a udržet závazek platit vypůjčené finanční prostředky. Budete muset sbírat vůli v pěst, jít a mluvit o svých problémech. Skutečnost, že jste se vzdal na dluh a neskrýval, ale přišli jste docela charakterizuje jako odpovědný dlužníka, protože banka je pravděpodobné, že vydat kladné rozhodnutí o této otázce.

Neočekávejte vzniku prodlení. Žádost o restrukturalizaci musí předložit dokumentaci prokazující důvody, pro které dlužník nemůže splácet úvěr poplatků, jako je například kopii pracovní činnosti se záznamem výpovědi, osvědčení z posledního zaměstnání, což potvrzuje snížení běžných příjmů. V závislosti na příčině, pro které zhoršila finanční situaci dlužníka, může být banka nabízí různé možnosti restrukturalizace (odklad splácení měsíčních příspěvků, nižší měsíční platby, prodloužení úvěru, atd.

Dokonce i v těch nejhorších situacích se schovat z bankovního bezvýznamné. Se ztrátou věřitele, aby se spojily najít řešení.

restrukturalizace
Mechanismus restrukturalizace dluhu - šance na splacení zpoždění nebo zabránit. Zákazníci mohou poskytnout další úvěr za nižší úrokové sazby nebo zastavit pokuty a penále. Jedná se o kompromis, který je dosaženo dlužníkem a bankou, která navrhuje změnit splácení schéma případě, že dlužník nemůže v souladu s platebním kalendářem z pádných důvodů. Tyto programy umožňují dlužníků vyrovnat se s dočasnými problémy a udržovat pozitivní úvěrovou historii a ti, kteří jsou pozdě s odvoláním bance za pomoc a opožděných plateb se postupně dostat ven z prodlení, za použití vhodných podmínek závazky.

Musíme postupovat pečlivě posoudit jejich schopnosti a volat zaměstnanec banky přiměřený počet plateb. Bank, volbě programu bude probíhat od této částky. Tyto smlouvy některých bank, které již mají bod úvěrů. Úvěrové podmínky zůstanou stejné s malým zpožděním, ale zvýší velikost plateb. I v případě dohody se takové situace nejsou specifikovány, banky jsou připraveni splnit dlužník v jakýchkoli situacích. V případě, že dlužník se rozhodl vyjednávat s bankou, nebude platit pokuty za ním. Banka může také nabídnout na poskytnutí úvěru dlužníkovi, že výše úvěru není zvýšené.

Samozřejmě, to také stává, že banka odmítá restrukturalizaci a například nabízí dlužníkům, kteří se dobrovolně hypotéky implementovat vlastnost splácet úvěr. Pokud se bydlení odstraněna příkazem soudu, pak budou prodávány za likvidační hodnotě, která je o 20-30% nižší než tržní. Z tohoto důvodu je důležité, aby se bankovní povolení k prodeji samostatný byt na celkové ceně. Zavedením bydlení a soustružení bankovní úvěry, můžete si nechat sami docela slušnou částku můžete strávit na nákup skromný byt nebo prostor.

odklad
"Credit svátky" - částečná platba zpoždění v průměru po dobu jednoho měsíce až jeden rok. Během tohoto období, banka musí zaplatit pouze úroky a jistinu úvěru zůstávají nezměněny. Celkový přeplatek z úvěru nezvýší, ale na konci odložených měsíčních plateb se výrazně zvýší.

Zpoždění pro ty, kteří věří, že finanční potíže pouze dočasné. Například v případě, že analýza trhu práce ukazuje, že za pár měsíců skutečně najít novou práci. Nebo při překládání z jednoho podniku do druhého, například pre pidshukavshy místo by mohl jen najít nové místo.

Pokud máte hypotéku
Dlužník, který ztratil práci, může trvat byt a zaplatit hypotečních poplatkům nájemné. Alternativně dostal byt na úvěr lze vyměnit za menší životní prostor a vrátit Hodně z úvěru. Pokud tyto volby nejsou vhodné uplatnění státní podpory stanoví postup dlužníci odložit splátky dluhu, restrukturalizaci bydlení úvěr.