Jak si vybrat úvěr


Vydáno: 19.09.2016 | Aktualizace: 20.09.2016

Jak se udělat chybu při výběru úvěru? Jak se stát otrokem banky? Na co se zaměřit, když uděláte úvěr. Všechny ty řeči níže.

Procento spotřebitelských úvěrů vzrostl. Mnoho českých bank několikrát během tohoto období se zvýšila sazby. ,

Rostoucí úrokové sazby vzhledem k nestabilní světovém trhu. Dříve prostředky byly zapojeny ze Spojených států a Evropy. V důsledku toho nyní většinou zapojit Zprostředkování formě vkladů. A jak úroků z vkladů vzrostl, a proto je zvýšení úroků z úvěrů.

Teď je otázka, zda se má použít více nabídek úvěrů? Doporučuje se vzít si půjčku, pokud jste opravdu velmi důležité, aby výrobek, jako je zima - můžete bez oděvu nebo bez subjektu nemůže žít - rozbité lednice, sporák a tak dále. Pokud můžete udělat, aniž by toto téma, neustále myslí na koupi, nebo je to vaše touha spontánní "chci", doporučujeme vám opustit myšlenku úvěrů.

Rychle tak drahé! Nezapomeňte, toto pravidlo. Čím rychleji slibují kreditu než menší počet dokumentů, které lákají, tím více úrokové sazby. Vzhledem k tomu, že banky nemají čas na kontrolu pravosti vámi poskytnutých informací o vaší schopnosti splácet. Procento nezaplacení úvěrů je poměrně vysoká, a české banky pojistit své ztráty. Vyberte úvěrů v měně, v níž dostat příjmy.

Kteří se rozhodnou bankovní úvěr?

Zodpovědně při výběru úvěrovou instituci. Pokud jste již přijaly půjčky. A mít dobrou úvěrovou historií, nový úvěr vás bude stát na 0,5-1.5% levnější. Stejně tak toto pravidlo platí pro zákazníky, kteří mají projekt plat. Všimněte si, že úroková sazba je často vyšší reálná úroková původně tvrdil. Zeptejte se svého bankovního manažera pro výpočet celkové náklady úvěru. Určete, kdy platbu příspěvku. Nejlepší je, když toto datum připadne na pár dní později po obdržení mzdy. Nezapomeňte vzít úvěr splátkový kalendář s, takže budete určitě vědět, jak snížit svůj dluh za to, co si zaplatí. Naučte se být sankce v pozdních splátek dluhu.

Jen při výběru banky dávat pozor na své blízkosti do práce nebo domů. A také způsob splácení. Při platbě poštovní poukázkou, šekem, množství času, bude platba připsána na váš účet, aby se zabránilo tvorbě nesplácení úvěru. Existují dva typy úvěrů: annuyitetnyy a diferencovaných plateb. První typ je pro vás vhodnější, protože je měsíční splátka je stejná. Ale nakonec, náklady na půjčky vyšší.

Počítat tak, že měsíční platba nepřesahuje 40% svého měsíčního příjmu. Lepší získat úvěr na delší dobu, než sedět na holé chlebu a vodě.