Jak se zbavit úvěru bez negativních následků? Několik právních metody


Vydáno: 04.10.2016

V poslední době se stále více a více občanů České republiky se zájmem o tom, jak se zbavit úvěru legálně a bez negativních důsledků pro sebe. Úvěrů dochází k výraznému nárůstu počtu smluv v oběhu, se stává skutečnou pohromou pro české banky a dlužníků.

Delinquent půjčky banka na základě smlouvy zahrnuje sankce a pokuty, dluh roste jako sněhová koule, a prostě platit nic. Co se dlužník v tomto případě. Ve skutečnosti, tam je cesta ven, ani jeden. Taková, jak se zbavit úvěrů a zákonně zbavují břemene platby.

Odpis dluhu po soudu.

Dlužníci z bankovních úvěrů k ničemu strach jít k soudu. Banky vyděsit dlužníků uplatnění reklamace, ale ve skutečnosti to může být velmi prospěšný i pro ty dlužníka. Věřitelé vytáhnout až do konce, obrátil se na soud. Oni vyvíjet tlak na dlužníka vyzve kolektory přinutit, aby zákazník zaplatit. Ale platba dluhových splátek k ničemu nepovede, dluh bude neustále roste do nových zájmů. Je lepší, aby se pokusili stojí vaše země a čekat na soud. Samozřejmě, že je to pravda, když dluh rozrostla do obrovských rozměrů.

V soudní praxi prostřednictvím kreditních dluhu často používá takovou věc jako první rozpor dluhu a proudu. Například, pokud jste původně měli 100.000 korunách, ale v rámci procesu vymáhání dluhu prostřednictvím sankcí se zvýšil na 500.000 korun. Soud tedy může jednoduše odepsat značnou část dluhu.

Které vám pomohou u soudu?

Nepřehlížejte objednávku a přejít na slyšení. Pokud nechcete přijít, soud prostě uspokojit nárok žalobce v plné výši. Přihláška k Soudnímu rozpor dluhu. Pokud by došlo ke zpoždění důležitých okolností nutně přinést doložit. Například, pracovní neschopnosti, přispět ke snížení mzdy, práce s poznámkou o rezignaci. Nápověda a rodné listy dětí nemají rodinní příslušníci.

Soud, samozřejmě, stále se na stranu banky, ale uspokojit svou pohledávku ve výši neúplné. Příprava pro jednání a jeho návštěva přispěje k odepsání velké části dluhu. Můžete pouze zadat hlavní dluh a náklady a výdaje na břeh. Samozřejmě, úplně se z dluhů tato metoda neukládá, ale bude provádět platby jednodušší zátěž. A později, když exekutoři zaberou případ, můžete vyřešit problém, jak se zbavit dluhů a úvěrů.

Odepsání dluhu soudních úředníků.

Po rozhodnutí soudu vstoupí v platnost, bude předložena exekutoři, teď budou vést dialog s dlužníkem. Jednají na jediný legitimní způsoby dlužníka. Pokud tyto metody nedávají Výsledkem je, že exekutor nic jiného dělat, ale odešle bance papíru neschopnost vymáhání dluhu úvěru. To je legální způsob, jak se zbavit úvěru v plné výši.

Myšlenka je, že pokud jste pochopili, že v případě, že bude exekutoři přijde brzy, raději předem připravit na to, a to:

1. Nastavte poslat svou práci soudní příkaz, kterým se svými platy budou odepsat dluh na účtu ve výši 50%. Způsob, jak se zbavit tohoto opatření - najít neformální práci.

2. Nastavte uložit zatčení všech svých bankovních účtů. Metoda deprivace - nedostatek účtů otevřených vaše jméno.

3. Nastavte organizuje proces zabavení majetku. Obejít toto opatření je jednoduchá - postarat se, že nemovitost dokumenty budou patřit k ostatním.

V těchto metodách exekutor nemůže dělat nic s dlužníkem, i když jen uložit zákaz cestování do zahraničí. Brzy loď byla nucena vrátit bance právo získat zpět, protože žádné právní prostředky k ovlivňování dlužníka nemožné.

Ne skutečnost, že banka okamžitě přijmout ustanovení tohoto prorocké pravděpodobné, odešle případ zpět soudních úředníků. Ale nakonec vše půjde v kruzích. Nastavte znovu usilovat o majetek a účty a po jejich banky detekce návrat případu. Dříve nebo později banka bude nucena uznat dluh nedobytné a odepsané ní. Každoročně se tak české banky odepsat miliardy dluhu.

Úpadek individuální.

Mnoho humbuk a očekávání úvěrových dlužníků způsobil jednotlivce konkurzního práva. Mnoho občanů, kteří si myslí, jak se zbavit splatnosti půjček, očekávaný vstup dokumentu v platnost. Ale není tak jednoduché. Úpadek - složitá procedura, která nebude jen zbavit kreditních plateb. Za prvé, zákon vyžaduje následující:

1. Restrukturalizace dluhu. Pouze v případě, kdy může občan prokázat, že nemůže být považována bankrotu. Bylo neúčinné, je nutné dokumenty.

2. Prodej majetku dlužníka. Předtím, než bude proces najevo situaci majetku dlužníka. Vyzvednout nemůže jen jedinou bydlení, zbytek propustit na splácení dluhu. Poté, co v případě, že dluh je třeba ještě vykonat své restrukturalizace. Pokud nemůžete restrukturalizovat dluh odepsán, občan je prohlášen konkurs.

V složitosti konkurzu je také dražší. Pokud se rozhodnete používat, doporučuje se uchýlit k právníkům.