Jak se dostat zdarma úvěr na nákup?


Vydáno: 28.10.2016

V současné době prakticky jakýkoli výrobek nebo službu lze zakoupit na úvěr, s mnoha prodejci nabízejí vydat bezúročnou půjčku či splátkový prodej. Jak jsou tyto pojmy od sebe? Hlavním rozdílem je, že tato otázka si mohou pronajmout pouze obchod v případě, že vztah mezi kupujícím a prodávajícím třetí osoby zasáhne, tedy banky, pak je již na úvěr.

Je třeba mít na paměti, že pokud výrobek koupit prostřednictvím banky, pak všechny informace o platbě budou zaznamenány ve vaší kreditní historii.

Aby nedošlo k přeplatí zarámované splátky nebo bezúročné půjčky, máte na mysli několik pravidel.

Za prvé, ne usadit na nákup doplňkových služeb. Bankovní a prodejna je třeba něco vydělat, protože s největší pravděpodobností spolu s Produkt nabízí vydávat další záruku nebo pojištění. Nespokojte se na nákup, pokud nepotřebujete. V případě, že banka manažer nebo prodavač v obchodě vám řekne, že bez pojištění nejsou nakresleny splátky nejsou uvolněny produkt, obraťte se na správce skladu. Typicky, v této fázi, spory jsou vyřešeny. Rušit doplňky vám nikdo nemá právo jako poklesu prodeje zboží, protože to je smlouva o veřejné nabídce.

Dej i na dalších kartách. Banky často nabízejí k problematice kromě splátek kreditních karet, úroky z nichž. Je pravidlem, že je velmi vysoká. To vám řekne, které karta, kterou nelze aktivovat. Nicméně, vaše úvěrová historie, bude uveden jako půjčky.

Za druhé, nezapomeňte, aby včasné měsíční platby. Sankce jsou určeny pro nesplacení dluhu, může výrazně zvýšit náklady na zboží. Také v případě, že splátka vydaný bankovních dluhů zkazit vaší kreditní historii v budoucnu nesmí žádná úvěrová instituce nechce být s tebou, nebo bude nabízet vysoké procento.

A poslední bod. Pečlivě zkoumat způsoby plateb. Například, některé banky odepsat poplatky, pokud platbu obdrží terminálu, ale ne přes pult. Může být nastaven poplatek za splácení bankovních karet třetích stran, atd Zaplatit za nákup, budete muset zvolit typ plateb, z nichž žádný poplatek je účtován.

Pokud budete postupovat podle těchto pravidel, zaplatí za splátky nemají, ale dostanete produkt v jeho nativní ceně.