Jak se dostat více kreditu?


Vydáno: 12.11.2016

Než půjdete do banky o půjčku musí podat žádost, kterou banka bude zvažovat a učiní předběžné rozhodnutí o poskytování úvěrů. Aplikace potenciální dlužník vyzván, aby zadat požadovanou částku. Často se stává, že klient obdržel souhlas a pozvání do banky k podpisu smlouvy o půjčce, dozví, že on schválen jim nezaproshennoy množství a polovina tolik. Otázkou je, co dělat v takové situaci, a aby se dohodly, že uvedení nebo argumentovat a pokusit se přesvědčit banku, aby vydávat víc? Jaké jsou způsoby, jak zvýšit částku úvěru - to bude popisované v tomto článku.

Za prvé, je třeba poznamenat, že každá česká banka vydává úvěr, se chtějí dostat své peníze spolu s úroky po dobu trvání úvěru. Chcete-li to, že musí ověřit bonitu dlužníka. Kromě toho každá banka, která poskytuje úvěry obyvatel České republiky, jsou důležitými cíli, z nichž jeden je minimalizovat ztráty a maximalizovat své zisky. Vzhledem k tomu, půjčky jsou vydávány být vráceny just in time s příslušným zájmem. S cílem nalézt těmto zákazníkům, banky jdou do nejrůznějších triků, jako je například volání úvěr se schválením, ale bez schválené částky. Při příjmu Dobrou zprávou klientů používajících sbírat dokumenty. Která není schválena a částka, kterou požadoval, klienti učí obvykle navštíví pouze v bance. Shromážděné dokumenty, které pomáhají, aby banka mohla shromáždit o potenciální zákazník více informací, podívejte se na jeho plat a souhlasit s navrženou částku, nebo ne - to je jen potenciální dlužník. Navíc, tam je praxe žádosti o úvěr jen několik bank. Poté, co bude možné získat všechny schválení, může být považován za nejvýnosnější volba.

Je nutné rozlišovat mezi schválením úvěru a žádosti o úvěr. Skutečnost, že schválení úplně k ničemu nutí bankovní instituce, as, opravdu, a dlužník. To znamená, že banka provádí pouze jasně najevo své budoucí zákazníky, že pre-test prošel, lze vidět další dokumenty a učinit konečné rozhodnutí. Proto se podávání žádostí do několika věřiteli a získání certifikace výrobku potenciální dlužník má právo vybrat si nabídku, která je nejziskovější.

Ale otázka, proč se žádost o určité množství bank jsou ochotni nabídnout někdy jen polovina zůstává otevřena? Ve skutečnosti vysvětlit toto chování poměrně snadno. Po bankou před emisních nákladů na dluh, pečlivě zkoumat potenciální zákazník analyzuje jeho úvěru, a pokud výsledky, které prokázaly, že příjem klienta není schopen sloužit požadovanou částku, bude půjčka ještě schválit, ale na nižší částce. Skutečnost, že placení úvěru měsíčně méně než 50% příjmů. Takže i když dlužník myslí, že tím, že dostane 30 tisíc rublů, je snadné žít za 10 tisíc, a 66% mohla dát bance, stále popíral v požadovaném množství. Kromě toho banky často odmítají v požadovaném množství nespokojenosti podle zdroje příjmů.

Ale pokud bychom požádat banku určitou částku, poté co potřebujeme, je v tom, že? Jak se v tomto případě dělat? Existuje způsob, jak přinutit, aby banka mohla dát částku, která je potřebná? Říká se, že úvěrové odborníků, banka může být přesvědčen dát požadovanou částku, ale rozhodnutí banky bude záviset na několika okolnostech.

Samozřejmě, každý ví, že nyní dostávají "bílá", oficiální plat v České republice měl štěstí není pro každého. Mnozí občané dávají přednost práci pro společnost, který zaplatil plat šedou. V tomto případě se banka musí prokázat, že váš příjem je ve skutečnosti vyšší, než je uvedeno v certifikátu. Samozřejmě, že mnozí zaměstnavatelé nechtějí zveřejnit tuto informaci, ale certifikát volná forma nebo certifikát v podobě banky plně zapadají nejvíce spokojeni a zaměstnavatel a banka. Mnoho lidí pracuje na základní práci a ve svém volném čase načerno jako například na základě smlouvy, která bude sloužit jako doklad o dodatečný příjem. Ale závisí nejen na zaměstnavatele, budete mít úvěr pro pomoc v podobě banky či nikoliv. Navzdory skutečnosti, že většina bankovní instituce v České republice nyní dávají přednost práci s klienty, než se nechat ostatní instituce jsou také ty banky, které berou v úvahu pouze oficiální, "bílému" příjmu.

Chcete-li banka byla umístěna dát požadovanou částku, může nabídnout nic jako zajištění. V tomto případě se dobře hodí pro realitní, vozidlo, pozemky, akcie a podíly. Pokud máte nějaké extra příjem, jako je pronájem bytů, úroky z vkladu - tento příjem také bere v úvahu banky a zvládne možný úvěr velkém množství. Nezapomeňte, že všechny jejich majetky musí prokázat zdokumentovány.

Dobrá volba by bylo poskytnout bankovní zárukou, který má dost splácet požadované výši příjmů. Garantem v tomto případě budou pečlivě kontrolovány bankou, jak to je, že bude splácet dlužník v případě nezaplacení dluhu dlužníkem. Také si můžete přinést spivpozychalnyka, jejichž příjmy budou vzaty v úvahu při výpočtu bance maximální možnou částku.

Aby se předešlo bytí v situaci, kdy ztráta smlouvat, a čas ztracený, odborníci radí přemýšlet nad všemi aspekty týkající se úvěru. Nejprve je nutné sledovat českých bank a úvěrových produktů. Zeptejte se v bankách (na místě nebo v kanceláři) požadavky na potenciálního dlužníka. Můžete také by se předem vypočítat, kolik dostanete za měsíc, kolik peněz jde do mandatorních výdajů a kolik jste ochotni zaplatit za půjčku. V současné době, mnoho bank umístí na svých internetových stránkách úvěrovou kalkulačku, která vám pomůže všem, kteří chtějí pro výpočet částky možné zpracovat úvěr, měsíční splátky. Všimněte si, že částka je předběžná, protože tam nejsou zachyceny komise.

Na závěr bych chtěl poradit všechny potenciální dlužníky, aby střízlivě zhodnotit své schopnosti a finanční sílu. Vzpomeňte si, jak se budete blížit právo plánovat své výdaje a výše úvěru závisí na skutečných možnostech úvěru, aby rychle a bezpečně platit, aniž by upadly do dluhové pasti a vyhnout se výchozí nastavení.