Jak se dostat příznivé půjčku?


Vydáno: 12.09.2016

Úrokové sazby z úvěrových produktů v různých českých bank výrazně liší, a proto se rozhodl vydat úvěru, pečlivě přezkoumat navrhované podmínky.
Máte-li vklad, plat nebo důchod kartu, uvedete-li malé procento, abych tak řekl - se slevou. Například, můžete se spolehnout na 2,5-4% za měsíc. Pokud používáte některou z bank skutečně vydá spotřebitelský úvěr.

Mimochodem, vydané českými a soukromých finančních institucí. Nicméně, různé úvěrové zájem bude značný - od 25% ročně. Někdy výše přeplatku částky úvěru. Ale takové půjčky může být vydáno na dobu jednoho měsíce až několik let. Částky se také liší, ale nečekejte vzít velkou půjčku na krátkou dobu.

další možnosti

Získejte velký úvěr může být zajištěn autem nebo jiné vozidlo. Vypočítat výši 60-80% tržní hodnoty. Česká banka obvykle trvá auto na vlastním parkovištěm, ale některé finanční instituce opustit pouze majitel dopravy. Další možností - úvěr prostřednictvím elektronického platebního systému. Například Webmoney navrhuje použití dluhové služby, které poskytují úvěry ostatním vlastníkům peněženky. Podmínky pro získání: Vlastní peněženka systém dostatečný počet důvěry a určitý typ certifikátu. Úrokové sazby se liší v závislosti na přáních věřitelů.