Jak proplatit bankovního šeku bez návštěvy české bance


Vydáno: 06.02.2017

Banky opatrně s pohledem upřeným na Českou republiku, které mohou usnadnit život pohodlnější jejich zákazníky, a umožnit jim poskytovat služby, aniž by strávit spoustu prostředků. V podstatě se jedná o "překlad" z mnoha služeb online. Mobilní a internetové bankovnictví, inteligentní bankomaty, a dokonce i video rozhovory s pracovníky banky - to vše postupně zaváděných evropských bank. Všechny možnosti v blízkosti příliš nákladné bankovní kanceláře.


Pravdou zůstává nejasné, co dělat s bankovní šeky. Tyto poukázky jsou psány ručně, a získat peníze pro něj ten člověk musel jít do banky osobně. Ale nenechávejte celou oddělení pracuje jen proto, že někdo párkrát za týden přijde získat peníze kontrol. Je zřejmé, že české banky spěchal hledat řešení - a zdá se, že jsme našli.

bankovní šek a smartphone


Čeští odborníci vyvinuli systém, který umožňuje svým zákazníkům přijímat peníze z bankovních šeků s využitím mobilních aplikací. Zdá se, že vývoj byl úspěch, protože již víme, že při testování systému v roce 1700 se zúčastnilo zaměstnanců banky. Pokud je test úspěšný, bankovní zákazníci mohou fotografovat obdržel šek na smartphone a stahování fotografií ve speciální aplikaci, budou moci převádět peníze náležitě šekem na váš bankovní účet. To znamená, že cílem je dosáhnout, aniž by předtím povinnou návštěvu do kanceláře banky.

Začátek nové éry
Nová služba byla požádána, více než 30 tisíc zákazníků nainstalovat aplikaci pro iPhone. Nicméně, zatímco funkční v aplikacích omezen. A ten účet, ze kterého vydal bankovního šeku, a ten, který musí být doručena peníze. A není tam žádná verze pro majitele telefony s operačním systémem Android. Ačkoli banka uvedla, že práce na provádění této verze je aktivní.

Zbývající hráči na trhu jsou také studovat nové technologie, které již v roce 2017, aby byly schopny provozovat zobrazovací systém inter-buněk. To bude poslední dotek z obrazu zcela nové revoluce retailových bankovních služeb v oblasti mobilních telefonů. Mezitím oblíbeným online služba evropských majitelů chytrých telefonů je zkontrolovat stav svého účtu. I když tento mobilní bankovnictví možnosti nekončí.