Jak pro návrat ilegálních provize bank o úvěr?


Vydáno: 15.02.2017

Česká populace úvěrů k dnešnímu dni je kvůli mnoha otázek a rozporů. Ano, velmi příznivé ceny jsou popsány ve smlouvě o půjčce může ve skutečnosti být spojeny. Zdánlivě jednoduché a jasné podmínky pro vzájemné půjčky mohou mít na mysli přítomnost nástrah, například v podobě různých poplatků z úvěru. Ale kdo by se vymyslet střílnami Bank, většina z nich deklarován nezákonný, a proto se může odvolat. Jak?


Která výbory v otázce?


Pokud jste někdy měli vzít si půjčku a přečtěte si pozorně podmínky dohody podepsané vámi, pak jste již obeznámeni s jako provize "pro otevření úvěrový účet" a "na úvěr". Nezákonnost těchto poplatků zaznamenaných v českém občanském zákoníku o tom, že všechny další dávky uvedené ve smlouvě o půjčce by měla platit pouze za služby, které obdržel dlužníkem a nikoliv věřitele. Vzhledem k tomu, že otevření účtu a vydání úvěru není přidán službami a přímých závazků banky zaplatit jim byste neměli.

Mohu vrátit nezákonné provize bank o úvěr?


Teoreticky vzdát bankovní poplatky uložené na vás, můžete stále ve fázi zpracování úvěrů. Například, když pečlivě přečíst smlouvu o půjčce, vy najednou zjistíte, že budete muset platit více a otevřít účet, její měsíční údržbu platební služby a další bankovní odvody. Mimochodem, je provize pro předčasné splacení finančních prostředků rovněž prohlášena za protiprávní, a to je i vy můžete odvolat. Nicméně, v praxi, pokud se odmítne podepsat následující pojmy budete pravděpodobně muset být odmítnut úvěr.

Aby však bylo možné věřit v beztrestně věřitele za to nestojí. V případě, že smlouva již vstoupila v platnost, a většina vyplácejí provize, můžete požádat své peníze zpět, což dokazuje protiprávnost bankovních poplatků. Nicméně, aby "válku" s bankou, je nutné udržovat všechny šeky a stvrzenky a být připraveni na to, co budete trávit na něm budou mít spoustu času a nervů.

Taktika První z nich - psát pohledávku


Začít bojovat o vrácení psaní může tvrdit, že finanční instituce, které obdržely půjčku. Dokument musí být připraven správně a musí obsahovat požadavek na zrušení opční smlouvy, které uvádí, že jste povinni zaplatit poplatek a požadavek na kompenzaci jste již zaplatili ilegální poplatek v plné výši. Kromě toho je vhodné stanovit zákony a předpisy, ke kterému se spolehnout při přípravě pohledávek a Všimněte si, že v případě selhání vaší situaci, můžete se obrátit na soud. Není to špatné, pokud sestavování stížnosti se zúčastní zkušeného právníka.

Také si můžete představit banku a zaplatit úroky z vašich peněžních prostředků přijatých ve formě provizí, založených opět na občanského zákoníku. Výpočet těchto procentních podílů bude stanovena podle velikosti komise a počtu dní prodlení, který bude odečtena od prvního dne, že budete platit poplatky až do dne podání svou žalobu.

Druhá taktika - turn "v případě potřeby"


Pokud jste tvrdí, že věřitel nereagoval, můžete si stěžovat do banky ve speciální organizace na ochranu práv spotřebitelů. Tím kompozitní aplikace, budete muset přiložit kopii úvěrové smlouvy, potvrzení o zaplacení a kopii Komise vytvořila před tvrdíte. Pak případ bude trvat organizaci o lidských právech, která bude i nadále kontaktovat banku a předložit věc k soudu (v případě potřeby).

Je třeba poznamenat, že proces spravedlnosti - dlouhé a nepříjemné. Nicméně, jak na judikaturou v 9 z 10 případů bankovní dlužníka uhradit všechny peníze, a - 50% z této částky ve skvělém stavu.