Jak poznat dluhu na úvěr?


Vydáno: 16.11.2016

Ve spolupráci s bankou dlužníka, výsledkem této spolupráce jsou nejen vzájemného prospěchu a pozitivní emoce, ale také celá řada problémů, kterým čelí zákazníky bank při správě své půjčky. Mezi tyto problémy, jsou ty, které na první pohled některé problémy obtížné volání. Například jednoduchá otázka: jak víte, že svůj dluh na úvěr?

Jen? A to není to, co se stalo, jak jsme měli v plánu! Můžete splácet a pokladníka banky a dalších bank (Komise, nicméně, ale je to možné) a samoobslužných terminálů, a to i přes internet, aniž by museli opustit domov. Ale pokud se provádí prostřednictvím platebního terminálu nebo banky hotovosti, někoho jiného, peníze mohou dostat do účtu na druhý den, nebo dokonce několik. Že může přijít opožděným platbám.

Obvykle se v těchto případech banky prozvanyvayut klienty nebo posílat zprávy na telefon, ale ne všechny, a ne vždy. A dokonce i malé zpoždění může vést ke zvýšení úroků, pokut a úroků. Úvěrová smlouva Často se uvádí denní penále za prodlení. Ukazuje se, že částku, jako kdyby to není moc, ale v případě, že zpoždění bude trvat dlouhou dobu (a tím i dlužník a dozvědět se o to nebude), může to nakonec vyjde pořádek částku.

Proto se při sebemenším podezření na přítomnost nedoplatků na úvěr, musí dlužník co nejdříve, aby tuto záležitost vyjasnila.

Jak najít rovnováhu na úvěr?
Za prvé, můžete se obrátit na obsluhující banku a požádat o výkazu zisku a ztráty na účet.

Za druhé, můžete volat horkou zákaznickou podporu nebo vašeho úvěr důstojník (telefony obvykle uvedeno ve smlouvě) a objasnit problém.
Třetí (to je nejpohodlnější způsob), využijte on-line bankovnictví a zkontrolovat mé kreditní účet, aniž by museli opustit domov.

Některou z těchto metod pomůže ověřit nepřítomnost nebo zdržení, nebo určit její výši a splácet včas, aby se zabránilo nabíjení vysoké pokuty. Je lepší, aby opět jít do banky nebo volejte než zaplatit částku nevysvětlitelnou banky.