Jak podvádět banky?


Vydáno: 20.02.2017

Byli jsme zvyklí uvažovat o banku jako agresor, který spí a vidí, jak se náš majetek a těžce vydělané peníze. Ale věci nejsou tak jednoduché. Ukazuje se, že v praxi banka rovněž hrozí jednat s jednotlivci v úvěrových vztazích. Tato rizika jsou skutečné - je zde trend trestné činnosti spojené s úvěry.

Jak podvádět banky? Není zločinec, ale ...

Vezmeme-bankovní úvěr, často přeceňují jejich schopnost platit. Brát peníze pro nové podnikání, nebudeme tolerovat myšlenku, že nemůže "vyhoření", přičemž úvěr na drahé zahraniční auto, nemyslím, že můžeme propustit z práce a nemůžeme splatit dluh. Opožděné platby, roste jako sněhová koule dluhu v pořádku - to vše čelí bankrotu a zkáza. Pokud se tyčil před sebou tak ponuré perspektivě, první věc, co potřebujete vědět - máte-li tomu tak není, pak už nic a odnést. Samozřejmě, že v případě hypotečního úvěru, toto zajištění má veškerá práva. Pokud se vám podařilo zařídit nezajištěný úvěr, v případě problémů s bankou by měl přemýšlet o zachování stávajících aktiv. Můžete se pokusit dosáhnout restrukturalizaci dluhu, nebo se spolehnout na lhůt. Fun Skutečnost: banky a soudy nepovažuji online zdrojů vlastnost materiálu. To znamená, že pokud si vzít peníze z banky a připojit je k internetového obchodu, můžete se bát likvidaci. Co lze říci o podnikání "reálné".

úplně podvod

V posledních letech se u podvodníků se stala velmi populární způsob, jak získat úvěr na "falešné" dokumenty. Odcizených a ztracených cestovních pasů, majitelé nejsou včas informoval policii o jejich ztráty v rukou spekulantů jsou výborným nástrojem pro získání úvěru, pro které je odpověď někdo jiný. Existují případy úmyslného "ztracené" pasu. V tomto případě se zdá, že nový dokument, který bude považován za platný. Ale starý darebák je banka dostane peníze, ale když přijde na přijetí platby říká, že dlouho ztracené cestovní pas ani peníze, které nic nevěděl. Dalším způsobem, jak podvádět banky bylo umožněno s příchodem na trh výrobku jako registraci. Užívání úvěr na falešné registrace podvodník úkrytu a najít to není snadný úkol. Někteří mohou klamat individuální pravý břeh v době trvání úvěru. Například, že pero je nastaveno se speciálními inkousty, které zmizí tak snadno nalézt v každém obchodě s kancelářskými potřebami. S ním naplněna položka "malování a podrobnosti," pár hodin bankéři jsou neplatné smlouvy o úvěru.