Jak podepsat smlouvu úvěry nezaměstnaný?


Vydáno: 03.01.2017

Pokud je formálně zaměstnán osoba, pak to není na škodu vzít úvěr. Potřebují potvrzení od zaměstnavatele o tom, měsíční příjem. Ale pokud lidé pracují neformálně, a to je časté, a on potřeboval peníze, co dělat v této situaci?

Zoufalé situace se nestane, takže podepsat smlouvu nezaměstnané půjčky je zcela reálná! Pro takové případy, za předpokladu, že možnosti úvěru pouze cestovní pas a identifikační kód. České banky jsou citlivé na nezaměstnané klienty a nabízejí několik možností úvěru.

Jak můžete získat úvěr s minimálním počtem dokladů?

Jednou z možností Express půjčky - rychlé půjčky. Tato možnost vydávání peněz cvičit mnoho českých bank a papírování trvá jen asi hodinu času. I za předpokladu, pasy Klient může být požádán o dvě telefonní čísla prokazovat totožnost dlužníka. Výše úvěru je relativně malé a roční úrokové sazby mnohem více, než je standardní postup úvěru.
Mini úvěr - podobně jako v prvním provedení. Registrace se provádí on-line v poskytování naskenovaných kopií dokumentů. Standardní sada dokladů se skládá z pasu a jiného dokumentu, který osvědčuje totožnost dlužníka. Výše úvěru je menší než Express. Obvykle se tak vydávají kreditní karty.
Úvěr proti majetku nebo autem se dostanete po bankovní doklady prokazující právní nárok na movitého a nemovitého majetku. Nízké úrokové sazby ve srovnání s expresních půjček a výše vysoký úvěr. Je zde možnost ztráty majetku v případě, že úvěr nebude splacen včas.
Půjčka ručení dohoda by měla být jednou úředně vydaný ručení. Jistota musí předložit dokumenty, které sestávají z pasu, potvrzení o zaměstnání a dalších dokumentů na žádost banky. V případě nezaplacení úvěru dlužník splácet úvěr povinnost přechází na ručiteli. Výše úvěru je dostatečně vysoká, a dokonce i hypotéku nebo úvěr na auto.
Kreditní karta je získává svou dynamiku. Nyní nenajdete člověka, který není tak snadný způsob půjčky. Karty jsou vydávány k jinému množství a různých podmínek. Velmi užitečné, když naléhavá potřeba sumu peněz, jako například pro léčbu. Pohodlný způsob, jak vrátit peníze - každý měsíc dát karty až do výše úvěru.
Existuje mnoho možností lze vybrat více cenově dostupné a přístupné.