Jak odstranit břemeno kreditní auto?


Vydáno: 16.02.2017

Prostřednictvím auto úvěr, každý den více a více Češi jsou schopni vstoupit do kategorie motoristů. Jediné, co potřebujete mít dobrý prokazatelný příjem a potřebné papíry. Nicméně, tam není velmi příjemnou vlastností - a to navzdory skutečnosti, že se stanete majitelem vozu a bude volně pohybovat, bude stroj půjčit po celou dobu pobytu v zástavě banky jako záruka splacení dluhu. To znamená, že prodat nebo darovat, budete problematické. Mohu odstoupit od úvěrové přepravného, a jak?


přirozenou cestou


Auto na paměti, že auto koupil bude klíčem po dobu trvání půjčky. Kromě toho jsou všechny akce související s jeho vyloučení, budou rovněž mělo být zakázáno do té doby, dokud nebudete hradit dluhy bank.

Obecně platí, že auto půjček sjednaných na dobu - 3-5 let. A to bez ohledu na to, zda se vyplatila z úvěru předčasně nebo pravidelně provedené platby po celou dobu, konečný okamžik uzavření úvěru auto je odstranění věcného břemene dopravy.

Všechny upevňovací vozy zahrnuty v příslušném veřejném rejstříku. Že zůstane záznam, který potvrzuje vaše auto - hypotéky. Chcete-li ji odstranit ze zatěžování budete potřebovat doklad z banky, což potvrzuje absenci dluhů a tvrdí, že od věřitele. Nicméně, vaším úkolem je jen správné uzavřít půjčku a držet certifikát bez nároků bude pro ostatní věřitele. Po dokončení s břemenem budete dostat své ruce na PTAs a stal úplným vlastníkem vozu.

Prodej souhlasu věřitele


Bohužel, ve finále příběhu není vždy tak pozitivní. Často se stává, že i ty svědomitý dlužník činí včasných plateb bude v platební neschopnosti v důsledku, řekněme, ztráty zaměstnání.

A pokud se náhle stal rukojmím této situace, a žádný finanční věnoval svůj život se neočekává brzy, a navíc splácet stále existuje více než polovinu - bude nejrozumnější, aby souhlasila s prodejem zástavy automobilu. V opačném případě bude růst jen pokuta za prodlení a věřitel přesto vykazují vozů v aukci.

Souhlasem s prodejem, můžete se vyhnout pokuty a zavřete úvěru a kladný rozdíl od prodeje automobilů (pokud nějaké budou) dostat své ruce na. Zatímco tuto hodnotu za peníze ztratíte hodně klidu. Za prvé, peníze vynaložené na zpracování úvěrů a pojištění, ti žádný výnos. A za druhé, prodej vozu mnohem méně ocenit jeho tržní hodnotu. Jediným způsobem, jak situaci napravit, je prodat auto sami - samozřejmě se souhlasem věřitele.


Jak odstranit zátěže o refinancování?


Nicméně, tam je jiný způsob, jak zmírnit zátěž úvěru před termínem - je refinancování. Postup je půjčit si peníze, aby zaplatil dluh u jiné banky, ale ve formě nezajištěných úvěrů. A pak, po zaplacení auto úvěr, auto bude odstraněn břemena, a můžete zlikvidovat na vlastní pěst. Tato volba je vhodná například pokud máte v úmyslu darovat auto úvěr.