Jak obchodovat úvěr?


Vydáno: 18.11.2016

Statistiky ukazují, že v současné době 15-30% populace České republiky se zabýval postupem registrace obchodních úvěrů. V podstatě nic překvapivého, ale velký šok je skutečnost, že většina těchto lidí v době, kdy je úvěr neměl ponětí o tom, kdy, jak a proč mají platit bude úvěrová instituce.

Většinou se jedná o takových komerčních úvěrů, které jsou zpracovány v návalu emocí a krátkodobých touhy. Samozřejmě, že všichni čelí situaci, kdy přichází do obchodu, upoutá pozornost je věc, kterou opravdu chcete koupit (krásnou kabelku, TV nebo pračka), ale bez peněz, jen dva týdny plat. Co dělat? A pak se obchod zaměstnanec užitečně naznačuje, že můžete získat úvěr. Blahoslavený kupující šťastně řítí do pokladny získat úvěr pro neznámou podmínek. Často se stává, že všechny barevné fantazie okamžitě rozptýlena, například když budete muset zaplatit vzít úvěr.

Chcete-li obyvatelé České republiky nespadá do takového maléru, v tomto článku se budeme snažit následovat krok za krokem celý sled vydávání obchodovatelných úvěrů. Hlavní věc, mít na paměti jedno důležité pravidlo: žádný povyk a spontánnost v případě týkající se peněz by neměla být. Vše je třeba myslet předem.

1. Volba uskladnění zboží
Pokud jste se již rozhodli o výrobku a věří, že je opravdu nutné zvolit obchod, který nabízí tento produkt za rozumnou cenu, protože stále více věřitelských bank. Čím větší banka, tím více platných akcie, které mohou koupit tento produkt. Nejlepší volbou je velké nákupní centrum.

2. Volba úvěrů banky a program půjčka
Pokud jste dobře důvtipný ve finančních záležitostech a plateb, může to omezit brožury bank pro samostudium. V opačném případě budete pomáhat konzultanty. Stojí za to se zeptat předem pracovníkem banky, aby se splátkový kalendář úvěru, a to je třeba určit, jaký produkt si koupit setkat a v jaké výši jsou připraveni provést zálohu. Přečtěte si pozorně splátkový kalendář, zvláštní pozornost by měla být věnována poplatků a dalších poplatků. Všimněte si také následující: velmi časté bankovní instituce s store odpalovacích akcích, které každý výrobek lze zakoupit prostřednictvím bezúročné půjčky. Říkáte, bezúročné půjčky nestane! Budu naprostou pravdu. Skutečnost, že obchod nabízí ke koupi zboží se slevou, která již zahrnuty úroky z úvěru. V tomto případě, každý dostane svůj vlastní bankovní účet - svůj zájem, může kupující - zboží, a to bez dodatečných poplatků, stejné úložiště - přílivu zákazníků a náklady propagace k dispozici.

3. Výraz, výše úvěru a ostatní podmínky
Odstavec by měl řešit pouze vám, jak jen víte, že částka zaplacená úvěru, bude pro váš rodinný rozpočet bezbolestně. Všimněte si, že hypoteční splátky jsou obvykle trvá dlouhou dobu každý měsíc. Přesahující vypočtené výši měsíční splátky na vašich schopnostech, to může být snížena, například zvýšením výpůjčky nebo zvolit jiný úvěrový program.

4. úvěr
Většina komodit úvěrů poskytovat pouze cestovní pas dlužníka. Ale přítomnost s vámi a dalšími doklady prokazující vaši totožnost, budete hrát pouze na ruce. V případě, že podmínky úvěru programu, který je jasné, že můžete přejít k úvěru. Nezapomeňte, že tento postup je třeba se připravit. Mělo by to vypadat elegantní, nenosí klobouky, nesnažte se měnit vzhled ani hlas. Ty by měly být za podobné pasovou fotografii. Musíte také vědět, že přítomnost viditelné tetování na těle potenciální dlužník úvěr bance nepodaří. Postupy řešení úvěr by měli mít jistotu všechny otázky zaměstnanec banky reagují dobře, nebojte se, nemají léčit sebe jako výslechu a bez naučených frází.

Nezapomeňte přípravného nabíjení mobilního telefonu a vzít s sebou, takže v případě, že vás bude kontaktovat banku s bezpečností. Také si pamatuji, že když uděláte úvěr na velké množství zaměstnanců bank volá po telefonu organizaci, kde pracujete, a zkontrolujte informace. Takže tyto úvěry jsou nejlépe zařídit pracovní dobu.

5. Vyplňte dokumenty
V této fázi je důležité věnovat pozornost tomu, zda jsou splněny podmínky ve smlouvě. Skutečnost, že banka při rozhodování o úvěru může nezávisle měnit podmínky úvěru, například změnit výpůjčky, výši akontace a úrokové sazby. Kompetentní a čestný bankovní úředník je povinen vám na tomto místě, ale nyní většina zaměstnanců banky zapomenout na to, aby double-zkontrolovat všechny self-vůle není nadbytečná. Musíte také kontrolovat úvěrovou smlouvou v přítomnosti provize dodatečných poplatků. V současné době, různé provize zakázáno zákonem, ale někteří věřitelé přesto nadále požadovat. Pokud jste zcela spokojeni všichni úvěrové podmínky, úrokové sazby a splátkový kalendář úvěru, můžete podepsat smlouvu. Dům žádoucí praxe v obraze, je nutné, aby maximální podobnosti podpisu v pase. Nezapomeňte si vyzvednout svou kopii smlouvy o úvěru, stejně jako adresy pro platby díla úvěrů a splátkového kalendáře.

6. Konečná
Nyní můžete provést v hotovosti akontace a vyzvednout zakoupeného zboží domů. Ale pamatujte: Máte jeden měsíc, aby jeho první platbu z úvěru.

Z výše uvedeného lze konstatovat, že pořízení zboží s využitím komerční úvěr celkový přeplatek z úvěru může být až do výše 40% hodnoty zboží. Navrhnout může být jen jeden: Vezměme si všichni velmi dobře a nijak nespěchají vzít úvěr. A sami můžeme poradit nakreslit jednoduchou spotřebitelský úvěr, který je k dispozici v bance za nižší úrokové sazby, které můžete strávit na vlastní pěst.