Jak nebýt v dluzích jámě po přijetí úvěru?


Vydáno: 11.01.2017

Lidé mají tendenci pochybovat, a to zejména pokud jde o přijetí úvěru. Neexistuje žádný zvláštní důvod k obavám, pokud bude téměř jistě schopen splácet úvěr v blízké budoucnosti. Ale ne příliš vysoké mzdy, vysoké náklady a dlouhodobá, který je schopen se třást důvěru v "zítra" téměř jakoukoli osobou.

Nevyzvednutí nebo spontánnost při vytváření závažných rozhodnutí mohou vést k nepříliš příjemných následky.

Ale nenechte strach tak jednoduché, aby vám popírat šanci na něco právě teď. Stabilita - snem každého moderního člověka. Pro člověka, který tvrdě pracuje důležitý kvalitní odpočinek. A to je, kupodivu, potřebují peníze.

Nebo můžete být podnikatel. Velká firma, velké peníze, vážný formát. Ale vaše firma uvízla, všechny významné množství peněz v oběhu. Zařazenou zablokování naléhavě potřebují. Malé množství peněz zvenčí může být nutné impuls.

Ve všech případech je hlavní brzdou je obava, že není schopen splácet. Nemáte důvěru ve stabilní budoucnost a jejich schopností. Nejsem si jistý, že udělal správnou volbu.

To je ten správný pocit. Hlavní věc je pochopit tento strach až do konce. To vám zabrání chybu prostřednictvím nedbalostí nebo prostřednictvím neopatrnosti. Hlavní věc je místo, kde bychom měli začít, je spočítat všechny své budoucí finanční prostředky máte k dispozici ze všech typů příjmů. A také spočítat všechny druhy nákladů, včetně daní a fondy pro nepředvídané výdaje. Pak můžete určit množství dostupného na konci roku. To je maximální úvěr vám k dispozici poplatků, včetně úroků a daní.

Buďte opatrní a ujistěte se, že přesnost čísel. Spolehlivosti Doporučuje se zaokrouhluje směrem dolů. Je-li nutnější pro vás toto číslo, nemůžete starat o placení úvěru a bezpečně užívat. Ale neměli bychom zapomenout na časté rozdíly v úrokových sazbách na internetu a ve skutečnosti.

Pořádku vypočítat polovina bitvy. Hlavní věc, že je v mínusu kvůli nepozornosti. Hlavní věc, kterou v těchto případech jasně uvede částka, zájem a termín. Neexistuje žádná banka, která vám ochotně připíše vůbec komfortní podmínky. Maximální výnos z každé podepsané smlouvy. První past na vás čeká hned u vchodu do banky. Pokud se vám nepodařilo najít na internetu všechny možné informace o úvěru, základními pojmy a samotné banky. Tak se ke stejnému riziku není rentabilní pro vás hodnotit. Pečlivě si přečtěte smlouvu. Každá hvězda je poznámka pod čarou. Textový omámená zmatek a někdy děsivé. Ale musíte přečíst celou smlouvu, od začátku až do konce. Včetně malého textu. Zvláště malé textu. Poté zkontrolujte údaje o cestovním pasu a registraci. Také, kvůli který budou peníze převedeny. Nerad bych vzít úvěr pro někoho jiného.

Snažte se dodržovat určitá pravidla chování při jednání s konzultanty. Není haryachitsya detekci špinavých triků a mazaný pasti. Zdvořile požádat o správnou smlouvu. Pamatujte si, že je budete potřebovat peníze. Bude obtížné najít jinou banku s slušné, cenově dostupné a co je nejdůležitější za Váš zájem.

Předpokládejme, že prošel všechny překážky a jste dostali ocenění za částku, kterou potřebujete. Je třeba mít na paměti ke koncovým výhody. Skutečnost, že stále můžete chybovat. A banka může nechat bez dozoru. V současné době. Například v případě zůstatku dluhu v několika rublů. Pár let se může stát, ve významném množství. Po dokončení všech plateb, zeptejte se bankovní potvrzení o úplného splacení dluhu. To může být, prezentovat u soudu v případě použití "software závada."