Jak nakreslit úvěr v roce 2017


Vydáno: 18.01.2017

Ať už to je dav alternativy pro finanční prostředky vypůjčené (kreditních, mikrofinancování, atd.), Jednoduché půjčky mezi jednotlivci jsou poměrně časté. Pak jsme se analyzovat otázku - jak čerpat úvěr v roce 2017, že pokud se něco mohl dostat své peníze zpět. Není žádným tajemstvím, že nejlepší přátelé se stanou nepřátelé kvůli problémům náhrady. Pouze z tohoto důvodu je mnoho nedávají peníze na dluh, citovat principy. Elementární nechtějí kazit vztahy s vámi, protože peněz.

Ale teď jde o něm. Pokud se rozhodnete dát půjčku, je třeba správně uspořádat. Celkové možnosti úvěrování jsou četné:

Z fyzická osoba - fyzická osoba;
jednotlivce - právnické osoby (nebo IP);
právnické osoby (nebo IP) - právnické osoby (nebo IP);
právnické osoby (nebo IP) - individuální.

Následující diskuse se zaměřuje pouze na registraci úvěru, pokud fyz.lytsa dává fyz.lytsamy nebo právnická osoba, fyz.lytso poskytuje úvěr. Obecně platí, že nějaká forma zápisu o půjčku tam. Z tohoto důvodu je každý přichází s vlastní úvěrové smlouvy. Dohoda spojí dvě strany: věřiteli a dlužníkem. Nejjednodušší a rozšířená forma smlouvy - stvrzenka.

Příjem peněz půjčku
Příjem do cizího kapitálu

Správně orámovaný potvrzení - potvrzení o úvěru, přičemž soudy jako důkaz. Příjem, jako obvykle, dlužník je zapsán v jednom vyhotovení zůstává v rukou věřitele jako závazek a záruka vrácení peněz.

Výhody příjmy:

Brzy pohodlná a rychlá záležitost;

Správné vzorek příjem si můžete prohlédnout zde.
smlouva o půjčce

Modernější typ úvěru než o převzetí úvěrové smlouvy. To může také navržen tak jednoduchým způsobem a sloužil trochu více rozšířená forma příjmů - je možné specifikovat všemi podmínkami náhrady.

Výhody úvěrové smlouvy před obdržením:

Dohoda je v obou stran (jedna kopie každého);
může stanovit další podmínky pro půjčky;

notářsky smlouvy

Žádná smlouva, žádný příjem nevyžaduje osvědčení vydané notářem. Ale mnohem záruka náhrady řešit notáře potvrdit smlouvu, a to zejména v případě, že částka je velký.

V tomto případě nemusíte vypracovat uzavřenou smlouvu, notář sám bude dělat to ve správném tvaru a žádá si předem podmínky úvěru. Převod peněz je také lepší v přítomnosti notáře, protože smlouva musí být označena: peníze převedeny na notáře.

Výhody potvrzené smlouvy notářsky úvěru:

Pro oživení by neměla činit u soudu, můžete se ihned obrátit na soudní vykonavatelé;
V notáře zůstane jednu kopii smlouvy, jejíž kopii bude k dispozici v případě ztráty;

Nevýhodou je nutnost dodatečných nákladů na notářské služby.