Jak najít nejlepší úvěr termín?


Jak najít nejlepší úvěr termín?

Nejlepší doba výpůjčky je jedním z nejdůležitějších parametrů. Z ní závisí zralosti. Pamatovat, nicméně, ne všichni dlužníci. Mnoho z nich se domnívá, že úspěch zaplacení úvěru závisí na úrokové sazbě a některých dalších nákladových faktorů. Účinek stejných výpočtů trvání zapomínají, i když tato podmínka je často rozhodující. O tom, jak vybrat ten správný úvěr horizontu, budeme dále hovořit.

Komfortní vrácení nebo úsporné?

Než začnete chápat, že existuje optimální doba bankovních úvěrů, mějme na paměti, že pokud jde o umožnění bankéři vydat klíčové produkty:

Expresní půjčky - od měsíců až 2-3 roky;
spotřebitelské úvěry - z měsíců na 5 let;
auto úvěry a půjčky na vzdělání - 10 let;
hypotéka - až 30 a dokonce 50 let.
Jak můžete vidět, necílové úvěry poskytují menší dostupnost dlouhodobého financování. Nicméně, to není tolik účel výdajů úvěrových fondů, ale v nepřítomnosti konkrétních záruk pro splácení dluhu. Poté, co všechny zajištěné úvěry (prostřednictvím sponzoringu a zejména likvidního kolaterálu) smluvního vztahu s bankou může protáhnout po celá desetiletí.

Zapomněli jsme zmínit další trend - karty úvěrů. Poskytuje jiné schéma splácení: kreditní plastové sám má délku 2 až 4 roky, ale jde o peníze mohou být použity opakovaně, a proces doplňování karty je plně řízen majitelem. Banka je určen pouze požadavek na výrobu minimální měsíční platby.

Přesto, že je lepší, dlouhé nebo krátké úvěr? Na jedné straně, určitě dobrou první možnost. Půjčuje velká suma, protáhnout platby za 5-7 roky a tiše, aniž by tlak na rodinný rozpočet vrátí peníze do banky. Dostatek prostoru k manévrování, aby ušetřit na všechno v řadě je vyžadován další platbu.

Na druhé straně, dlouhodobé úvěry znamená přítomnost nadměrných přeplatků. Koneckonců, když jedno použití vypůjčené peníze stojí asi 20-25% z výše úvěru je pět let financování bude muset zaplatit bance více než 100% z vypůjčené částky. Navíc, velké a dlouhodobé půjčky - to je vždy vážné riziko pro dlužníka. Najednou se za pár let to vyhozen z práce, nebo se ztratí účinnost - a pak splácet úvěr to nebude nic. A to hrozí poškození a kreditní historii, a co je ještě nebezpečnější, ztráta zajištění.

Několik tipů, které vám pomohou vybrat nejlepší doba výpůjčky

Předtím, než budete žádat o půjčku, vzít v úvahu, že faktory důležité pro vás. Pokud váš cíl - mimořádně příznivé půjčky, raději méně. A pokud chcete získat co nejvíce pohodlné splátkový kalendář, je lepší protáhnout platby. Idealista pravděpodobně by měl přemýšlet o průměrné hodnoty.
Nezapomeňte, že splacení dluhu měsíčně byste neměli jít více než 40-50% zisku. Pokud spuštění nové půjčky měsíční náklady zvládnout v tomto baru, lepší zdržet něj. A při absenci takové smlouvy o možnost koupě pro maximální dlouhodobém horizontu. Tím se sníží množství povinných plateb a snížit tlak na svého rozpočtu.
Pokud pochybujete o jeho budoucí platební schopnost, lepší perestrahuytesya a "chybu", s termínem vzhůru. Vzhledem k tomu, budete platit úvěr předčasně pak žádný zákaz, ale rozšířit stávající závazky souhlasí, že každé bance.
Pokud se chystáte vybrat si krátkodobou půjčku, si uvědomit, že šance na omylem skoro nebude. Přeskakování jen jeden velký platbu může dojít k ponoření do dluhů jámy, z nichž později by bylo velmi obtížné. Pokud ovšem, že banka půjde na restrukturalizaci úvěru. No, nebo třetí stranou finanční instituce vám nedává možnost refinancovat staré půjčky podle nových podmínek.