Jak najít dluhy z kreditních karet


Vydáno: 16.09.2016 | Aktualizace: 17.09.2016

Tvorba kreditní karty vyžaduje jasnou představu o tom, co dluhu kreditní karty, z nichž se skládá složky. Karta je obvykle vydává na dobu určitou dobu, která závisí na:

- Platby systémy, může to být VISA, MasterCard a další.
- Typ karty, standardní Classic, elektronová
- Z vlastních předpisů, jediná banka

Čas je primárně kvůli bezpečnostním požadavkům, není divu, v případě online platby on-line obvykle vyžaduje datum vypršení platnosti.

Kreditní karta je vydána na určitou hranici, což je částka, kterou si můžete půjčit, které mohou umístit dlužník - majitel kreditní karty. Často, pokud klient poprvé se vztahuje k bance o úvěr, a až do tohoto bodu není udržován v bance, obdrží minimální částku a pak sledovat jeho kreditní historii, jak a v jaké výši, vyplatila dluh, jak aktivně používá kartu kolik je to vyžadováno včasné platby. A v případě, že zákazník získává dobrou pověst, se postupně zvyšuje částku, kterou banka úvěrového limitu, samozřejmě, po koordinaci s klientem. Jeden způsob, jak zvýšit tuto pověst je platit pravidelné platby - internet a telefon.

Naučte se dluh na mapě

dluhy z kreditních karet je součtem povinného splácení úvěru je hlavní, který byl použit klientem při stanovení výše platby a úroky, kterou klient zaplatí off, oni účtovaná za použití peněz jako zbytek, tj nesplaceného dluhu. Úrok je stanoven jako první, před podpisem smlouvy.

Mohou být z několika typů:

1. Úrokové sazby - základní procento, to je vypočítáno jako roční postavu založenou na 12 měsíců v roce a 30 dní v měsíci, je účtován měsíčně v rozvaze dlužné částky, který nebyl splacen dlužníka.

2. Skryté zájem - pevný měsíční procento z celkového narovnání, že obecně není velká a pokud budete platit téměř nepostřehnutelné, aby nedošlo samostatně přidělena. Je třeba rovněž stanoveny ve smlouvě. Jen "skrytý" procento může být zájem o jednorázový účtována zákazníkovi v okamžiku registrace a vydávání kreditních karet, je účtováno v celkové výši počátečního úvěrového limitu. V pohledávky jsou pokuty a penále za zpoždění splátek jistiny.

Naučte své dluhy z kreditních karet obvykle v bance, kde si obsluhovuyetesya, soukromá kancelář a telefonickou podporu.