Jak na splácení úvěru vydané MFI?


Vydáno: 29.12.2016

Je-li to nutné úvěr pečlivě zkoumat pořadí splácení, zjistit, jestli existují nějaké omezení této transakce nebo provize. Platba bankovní úvěry ve většině případů přes pokladní instituce. A jak splatit organizace mikrofinancování?

Vzhledem k tomu, splácet úvěr? Možnosti pro splácení.

Každá instituce nabízí svým zákazníkům různé způsoby, jak vydělat peníze z úvěrového účtu. Nejběžnější jsou následující:
S kreditní kartou v jeho osobním kanceláři. V tomto případě, na splácení úvěru je velmi jednoduché. Musíte zadat číslo karty a potvrzení platby. Hlavní věc - aby se ujistil, že dostatek prostředků. Tato operace se provádí zdarma.
S elektronickou peněženku. Překlad provedeno okamžitě a zdarma. Tuto operaci lze provést také prostřednictvím osobního studia.
V ruce jakékoliv banky. Ale aby platbu je možné provést pouze za přítomnosti všech podrobnostech věřitele, název společnosti, její běžného účtu, název banky, BIC. Také platba musí být dána úvěrové smlouvy a datum vydání. Za poplatek transakce je účtována podle ceníku banky.
Platební terminál. Informace o plátci podávané označuje organizaci mikrofinancování a částku platby. Komise - 1-3%.
Prostřednictvím internetového bankovnictví. Pokud jste aktivovali tuto službu a mají potřebné množství peněz na paměťové kartě nebo účtu, placení velmi snadné. Stačí zadat všechny detaily měnové finanční instituce a potvrďte. Komise nabitá sazby od své banky.
Vyberte možnost, která vám nejlépe vyhovuje. A nezapomeňte se dozvědět o načasování příjmů, aby se zabránilo penále.

Co když nemůžete splácet úvěr?

Velmi často zákazníci přeceňují své finanční možnosti. Kdyby existovala sebemenší nepředvídané náklady, platba dluhu může způsobit vážné problémy. Ale zůstat s problémem sám nemůže. Mikrofinančních organizací nabídnout svým dlužníkům jedinečnou příležitost - prodloužení smlouvy.

Prodloužit smlouvu na další období, stačí jít do osobního účtu a zvolte tuto možnost. Ale naběhlý úrok dlužník musí zaplatit povinné.

Ale musíte pochopit, že čím více splácení dluhu období, tím větší je přeplatek na něm. Ale je lepší prodloužit smlouvu, než aby se zabránilo vzniku prodlení. Mikrofinančních organizací obsahují vysoké tresty. Pokud čas nebude splácet úvěr, výše dluhu by mohla vzrůst o několik časů.

Co je třeba pamatovat dlužníka?

Odpovědnost za zaplacení dluhu, jakmile jste. Není třeba to přeložit do pokladny nebo správce společnosti. Proto zvažte následující doporučení:
Zkontrolujte, zda zůstatek dluhu hotline mikrofinancování organizace. Řekněte že zaměstnanec ode dne, kdy k provedení výpočtu. Také zvažte zadání převodu. Pokud používáte terminál, peníze obdržela společnost do tří pracovních dnů. Během této doby, zůstatek na úvěru může změnit a zálohy nebude stačit k uzavření úvěru.
Podívejte se na podrobnosti o převzetí. Pokud dáte podpis na dokumentu, znamená to, že souhlasíte se všemi údaji. Pak prokázat vinu pokladníka bude nemožné.
Uchovávat veškeré stvrzenky.
Po platbou na uzavření dluhu úvěru kontrola měnových finančních institucí bylo uzavřeno. Lepší - vzít doklady, že byste neměli mít.
Tyto jednoduché kroky vám pomohou vyhnout se velkým problémům v budoucnosti.