Jak může černý úvěr broker?


Vydáno: 29.12.2016

Podle statistik, jen o něco více než čtvrtina žádostí o úvěr získat pozitivní odezvu. Služby na trhu je prosycen nabídek pomoci při získávání bankovních úvěrů. Oficiální statistiky ne, ale připustil, že obdrží kladné rozhodnutí prostředníkem může být v 50% případů. Ale často přitahují broker se stane klient bolest hlavy. Kromě toho jsou náklady na kreditních zvyšuje.

7 známky toho, že mediátor - podvodník

V současné době případy nepoctivosti úvěrových makléřů jsou běžné. Aby se předešlo přistižení v síti nepoctivých zprostředkovatelů by měl pochopit jejich pracovní a podvodů režimy:

Často černé makléři provádění svých podvodných aktivit, aniž by vydání příslušné dokumentace. Nemají zhoršit toto zaměření na zákazníka. Zákon nevyžaduje povolení k provádění zprostředkovatelských činností, takže zaregistrovat vaše firma je jednoduché a cenově dostupné.
Černý broker setkává s klienty kdekoliv - v kavárně v parku a na podobných místech, ale ne aby příslušný úřad osobu. Je to prostě není, ale on říká, že jeho setkání cokoliv, snaží zvýšit význam v očích zákaznický servis poskytovány. Například katastrofální nedostatek času.
Pokud existují pochybnosti o činnosti agenta, můžete se ho zeptat banku smluvního zaměstnance. A pokud je makléř závěsu, neměli byste si s ním.
Black makléři budovat své finanční zdraví podle zákazníků předplacených služeb. Užívání malé množství olova (což je obvykle částka odpovídající 50 dolarů), prokáže-li to přes - on prostě nemůže udělat. Ale pokud mnoho důvěřivých zákazníků, množství roste velký.
Pokud se zákazník obrátí na makléře, který se bere pouze o podporu při navrhování velkých úvěrů, měli byste být obzvláště opatrní, aby padla do rukou zlodějů. Vsadit, že požadovat od klienta dosáhne 20%. Konvenční zprostředkovatelé pracující na 1-5%, a ve vzácných případech, jejich služby jsou o 10%.
Nemůžete provádět změny databáze úvěrové historie. Je-li broker nabízí to udělat, nemůžu uvěřit. Toto - podvodník. Nedá věřit, a ten, kdo nabízí pomoc při navrhování velkého úvěru bez zapojení ručení nebo zajištění podání.
Černý broker je nezákonné. Proto byste měli odmítnout služeb agenta, který nabízí, aby se výsledovku, odstranění rejstříků trestů a další. Pokud zákazník jde do toho by mělo být jasné, že sám se stane účastníkem trestného činu, který příslušné orgány, aby odhalily je snadné.
Jak, aby se nestali obětí černé makléře

Nenechte se uchýlit k prostředníka. Lepší je jít sám bank. V současné době je úvěrový trh je nasycený s nabídkami různých bank. Je možné, že poté, co byl odmítnut jeden, si můžete půjčit další. Pokud se banky stále popíral vůči klientovi, je třeba analyzovat možnosti a možná i úplně opustit úvěru. Banky mají zájem o úvěry - je to jejich práce. Pokud odmítnou, pak důvod - to je dobrý důvod.

V případě, že zákazník špatná pověst, která odráží jeho úvěrovou historii, těžko můžete vzít úvěr pro soustružení v různých bankách. A žádné zprostředkovatelé nemohou pomoci. A pokud někdo říká jinak, znamená to, že nechová v souladu se zákonem. Nezabývají (zejména finanční) takových lidí.