Jak mohu přilákat zákazníky v českých bankách?


Vydáno: 21.02.2017


Skutečnost, že mezi českými bankami nyní dominují obrovské konkurenci, nutí věřitele, aby hledaly nové způsoby, jak přilákat ke svým občanům. Tak, aby nedošlo ke ztrátě stávající zákazníky finančních institucí je natolik jednoduchý, aby držet krok se všemi novinkami ve světě peněz a aby lidé pochopili, že organizace, které ochraňoval. Přilákat nové lidi jako banky muset být mnohem vynahidlyvishymy.

Přilákat zákazníky do banky přes prostředníky

Náklady na přilákání zákazníků do banky ho dvakrát stálo nebo dokonce třikrát dražší, než udržení těch stávajících. Marketingové oddělení dní a nocí pracují na nových projektech a unikátních propagačních nabídek. Nicméně, obecně, mnoho nových zákazníků k bankám předních občané měli předtím využila služeb finanční instituce. Povzbudit své klienty banky používají různé pobídky a dárky. Například některé banky přilákat klienta nebo relativní nižší náklady na úvěr, nebo naopak - zvyšovat úroky z vkladu. Podílet se na získávání nových zákazníků a zaměstnanců banky samotné, jejichž plat do značné míry závisí na počtu uzavřených transakcí. Kromě kampaně mezi svými přáteli a příbuznými, které nabízejí občané stanou zákazníci své banky je prostřednictvím populárních sociálních sítí, které jsou zvláštní skupina. Účast v Cobranding systémů a spolupráce s vývody přináší i pozitivní bankovní reklamy. Tento obchod partnera propaganda příznivá úvěrová instituce, jak se spoléhat nejen na své vlastní zdroje, ale také na úvěr, může kupující získat produkty ve velkém množství, rostoucí obchod obratu.
Inzerce, reklama ...

Interakce s potenciálními zákazníky banky může probíhat bez prostředníků. Za tímto účelem úvěrové instituce pravidelně pořádat různé akce a loterií k účasti, která je vyhrazena pro nové zákazníky. Tyto programy jsou plné atraktivní nyní a billboardy a televizní obrazovky. Kromě toho banka aktivně reklama "šíření" na internetu. Nyní ještě maličké místo obsahuje alespoň jeden reklamní odkaz, na kterém si můžete požádat o půjčku online. Někdy databáze banky klient obstarávají své soupeře, pořádat propagační poštu do telefonů a e-mailových klientů konkurenčních institucí. To je obvykle ve formě srovnávacích občanů vedly k domněnce, že nová banka nabízí více služeb a nejrůznější podmínky, které mohou brát úvěr nebo přispívat bude výhodnější než předchozí zařízení.
Technický pokrok - klíč k popularitě

Generální technický pokrok může dát bance hodně těmi nejlepšími kurzy. Mnozí hmotnost pro klienty, rozsáhlé síti bankomatů a terminálů, a snadnost použití. Pro moderního člověka je také velmi důležitá možnost dálkového ovládání účtu. Tak přinést nové tváře by mohl dobře zavedený systém SMS- a internetového bankovnictví. A teď tvrdí, že je vyšší než před rokem. Již není žádným překvapením sms na tom, kolik stáhli peníze z vašeho účtu a když se to stalo. Stávající zákazníci potřebují, aby systém varovat, kdy vhodný čas dělat měsíční platby na úvěr nebo že platnost karty vyprší a musí se znovu zaregistrovat. Někteří zákazníci by rád získal informace o nejnovějších nabízí svou banku - a to jak ve formě půjček a vkladů. A samozřejmě, mnoho dlužníků by bylo vhodné v případě, že banka sama tahem potřebný pro měsíční výše platby ze svého platu v úvahu, protože by to šetřit čas a vyloučil možnost zapomenout ani být pozdě s platbami.