Jak jednat s bankou o odložení zaplacení úvěru?


Vydáno: 14.11.2016

Mnoho dlužníků narazit na situaci, kdy úvěr platit nic. V této situaci se klient může být dočasné (pokud má sezónní podnikání, nebo nepředvídaných okolností) a může zůstat. V takových případech, české banky se snaží v žádném případě vliv na situaci se získat vypůjčené peníze. Kromě toho banka obvykle nemají zájem o důvody, pro které klient nemůže uhasit úvěru. Banka je důležitější, bude schopen splatit.

Většina českých bank se začínají vyvíjet tlak na protistrany, ohrožující pokuty, penyamy a spory a jiné potíže. Obvykle je většina hrozby jsou hrozby a na sobě jen psychologické. Banka bez soudu nemůže odnést zástavu, nebo vystěhovat klienta bytu. Banka odvolání soudy jen v krajním případě, jako věc dlouhá a únavná. Ale nechat věci posunout banku také nebude. Dlužníky začnou uplatňovat různé sankce.

První po splatnosti úvěrů, které banka má zvýšenou míru. To znamená, že jelikož na zpoždění, je zákazník povinen zaplatit bance dodatečnou pokutu nebo dvakrát procento (v některé banky používají jeden a druhý). Informace o sankcích v případě prodlení stanovených ve smlouvě o půjčce.

Dohoda sjednaná a extrémní množství zpoždění, jejichž dosažení banka má právo předčasně ukončit smlouvu a požádá o vrácení celé částky úvěru. Aby však bylo možné realizovat tuto příležitost, je nutné odeslat dlužník zprávu a jít k soudu.

Postup při předčasném ukončení z podnětu banky - složitý proces a velmi bolestivé. Proto se banky nebudou spěchat využít svého práva. Takže, je-li dlužník je v kontaktu s bankou, a to i po dosažení kritického množství zpoždění, můžete se pokusit vyřešit problém mírovou cestou.

V případě, že banka stále odvolala k soudu a učinil rozhodnutí o předčasném ukončení smlouvy s úhradou plné výši, pak jednat příliš pozdě. Je třeba připravit nebo peníze, nebo (pokud ne) připravit na setkání se státem. umělci, kteří přicházejí do popisu nemovitosti.

Co může dlužník není schopen splácet své závazky z úvěrů?
Za prvé, hlásit do banky. Já okamžitě ji potřebují, možná v bance bude připraveno řešení, které se vztahují k této situaci. Je pouze potřeba se obrátit na zaměstnance, který byl vydán úvěr, a vysvětlit situaci k němu.

Za druhé, i když není možné uhasit úvěru podle plánu, je třeba, aby alespoň část platby. Pravidelné platby se stane nepřímé potvrzení o záměrech i nadále včas a plně plnit závazky.

Za třetí, s odkazem na bance, budete muset požádat o odložení plateb. Poté, co byla zamítnuta, nelze vzdát - budete muset kontaktovat orgány dohledu, případně rozhodnutí banky bude znovu. Zda a vedení jít negativní odpověď, dostat ji písemně i nadále poskytovat soudu jako důkaz, že léčba došlo.