Jaký je nejoblíbenější spotřebitelské úvěry a jak mohou získat


Vydáno: 10.11.2016

Lví podíl na nákup úvěry (76%) je 5 kategorie zboží - pračky, mobilní telefony, televizory, ledničky a počítače.
Pokud objektivně, rating splátky vyrobených produktů za posledních 20 let změnilo jen málo. Je to přidali novou pozici - ". Počítače" V tržní ekonomice byla volána splátky spotřebitelských úvěrů.
S českých bank, které se zapojily do spotřebitelských úvěrů, provozující obchody, které prodávají spotřebičů. Typicky, banky podepsat příslušné smlouvy s nimi přímo v obchodech umístí své zástupce "bod", protože je postup při žádosti o úvěr se sníží na minimum a na základě předložených dokumentů a placení.
Ke koupi produktu, dost mluvit s poradcem, poskytují původní pas a kopii certifikátu osobního identifikačního kódu, podepsat úvěrovou smlouvu, ke koupi v hotovosti obchodě a vyzvednout ji.
A pak tři roky na splacení úvěru ve výši 3% za měsíc.
"Splátky" banka
Spotřebitelské úvěry, samozřejmě, může být provedeno přímo do banky, které nabízejí podobné úvěry na nákup zboží dlouhodobé spotřeby (audio, video, kancelářské vybavení, domácí spotřebiče, atd.), Připravte úvěrové kanceláře. Při nákupu banku požádá o 10% nákladů.
Dluh musí být vrácen do jednoho roku. A za použití peněz zaplatit 9% ročně a navíc jednorázový poplatek (2%) a měsíční provizi ve výši 1% měsíčně. To znamená, že událost rozmezí 23% za rok.
A karta - nejen
Další relativně nové vydávání spotřebitelských úvěrů - Plastové bankovní karty. Na bankovní kreditní karty převede určitou částku, klient používá podle vlastního uvážení. Existuje mnoho produktů - prakticky každá banka nám již nabízí kreditní kartu k nákupu "styralok, televize a vidykiv." Kromě toho úvěr může být jak v hotovosti (je-li k výběru hotovosti z karty nebo zaplatit přes POS terminál) a produkt (když jsou karty odepsání peněz pouze při nákupu zboží - inkaso se neprovede). V každém případě je tento typ úvěrů - nejvýhodnější z hlediska úspory času.