Jaký je nejlepší kreditní kartu nebo spotřebitelský úvěr?


Vydáno: 26.12.2016

Často lidé potřebují vypůjčené peníze a jdou do banky. Pokud nemluvíme o koupi bytu nebo auto, to se dobře hodí pro Klasický spotřebitelský úvěr nebo kreditní kartou.

Co je to?

Banky konkurovat nabídkou potenciálním zákazníkům širokou škálu úvěrových podmínek. Co si vybrat - "kreditní karty" a spotřebitelský úvěr v bance? Dříve lidé obecně kategoricky odmítl použít kartu. Ale dnes, mnozí Rusové mají 1-2 kreditní karty.

Dvě možnosti mají svá specifika, výhody a nevýhody. Odpověď přesně otázku papíru pouze v případě, že identifikace cílů. Je to jednoduché. Pokud budete potřebovat velkou částku na dlouhou dobu, je lepší spotřebitelského úvěru v bance.

Pokud budete potřebovat relativně malé množství vypůjčených peněz v krátkodobém horizontu, je lepší použít kartu.
kreditní karta

Jednou z předností karty je, že úvěr bude netsilym. Že banka je přesně tak, jak to bude používat peníze. Některé typy karet. Významný rozdíl mezi společností VISA a MasterCard ne. Tam je rozdíl pouze ve vybrané bance.

Například podmínky se mohou lišit, limit, úroková sazba, splátkový postup atd Úroková sazba na mapě je vždy větší než spotřebitelských úvěrů. Navíc, pokud převodu peněz přes ATM, budete muset zaplatit určitou částku jako provizi.

Při platbě bezhotovostní cestu (například při nákupu v obchodě), ztráty v řádu méně.
Udržujte dluhu karta může být banku přes terminál na internetu. Splácení je zpravidla měsíčně. Ale přesný časový rozvrh je v souladu s designem karty v konkrétní bance. Je třeba říci, že spotřebitelský úvěr splatnost delší.

Celkový objem půjček limitu karty méně. Pokud budete potřebovat drahý nákup, bude karta nefunguje. Ale kreditní karty jsou významnou výhodou. Skutečnost, že jsou mnohem jednodušší získat.

Klíčovým argumentem "pro" realizaci úvěru

Za prvé, získat peníze kdykoliv bez návštěvy banku. Za druhé, je zde jedna významná výhoda - doba odkladu. To může být od 30 do 90 dnů. Během tohoto období, nejsou úročeny.

Zákazník si koupí a zaplatí čistší kreditní nákup kartu. Pokud je doba dlužník uzavřít půjčku během poskytnuté lhůty, bude to vyhnout se přeplatek. Dá se říci, že tento úvěr bez zájmu.

To je skvělou alternativou k mikroúvěry. Tyto kanceláře budou poskytovat úvěr, například po dobu 2 týdnů. Pokud používáte kreditní kartu, nebude zájem přeplatek.

Klíčovým argumentem "pro" získání spotřebitelského úvěru v bance

S takovou půjčku na koupi drahé věc (jet na dovolenou, platit za školení, atd.). Termín může být až 5 let a úroková sazba bude nižší než kreditní karty.

Když už mluvíme o prodlení s placením, jsou potrestáni pokutami v obou případech.
Místo uzavření

Kreditní karta je ideální pro ty, kteří mají často "zachycuje" zaplatit. Peníze budou vždy po ruce. Mám-li kartu zasunutou do terminálu nebo bankomatu a zaplaceno. Není nic jednoduššího.

Pokud budete mít malé částky a mít čas uhasit dluh v průběhu doby odkladu, je téměř možné se vyhnout úročení.

Ale v případě, že dlužník rozhodne odstoupit od částky karty a uhasit to v průběhu 2 let, přeplatek bude více než spotřebitelských úvěrů.

Ohledem na minimalizaci nákladů je žádoucí vybrat peníze z bankomatu banky, která ve tvaru kartu.