Jak být dlužník, kdyby ztratil smlouvu o půjčce?


Vydáno: 14.02.2017

Dohoda, která byla podepsána při získávání úvěrů je hlavním a jediným dokumentem, který by měl vést dlužníka s dalším splacení dluhu. Ale v životě, může být celá řada událostí, které vyústily v tomto důležitém dokumentu mohou být ztraceny. Nejhorší ze všeho je, spolu s hlavní části smlouvy může rozdělit informace potřebné pro výrobu měsíční platby z důvodu. Z tohoto důvodu hledání nebo využití tohoto dokumentu by mělo být prioritou pro dlužníka.

Kdo může obnovit smlouvu o půjčce?

Zjednodušeně řečeno, v případě, že problém je jen to, že informace potřebné finanční instituce, zatímco další trvání úvěru je asi přijde, můžete najít potřebné údaje týkající se kontrol, což potvrzuje předchozí platby. Tyto malé listy papíru musejí disponovat alespoň dokud budete platit celý úvěr.

Pokud z nějakého důvodu dělat a kontroly, měli byste okamžitě kontaktovat banku s pasem. Zaslána finanční instituci máte v každém případě, protože jakmile to bude vám duplicitní úvěrovou smlouvu. Pokud jde o podrobnosti, budete prostě být oznámeny odděleně pro vás bez prodlení mohl zaplatit další poplatek, zatímco nové úvěrové smlouvy budou zveřejněny.

Dalším způsobem, jak rychle najít informace, je zavolat na call-centrum banku a požádat je, aby hovor, identifikovat pomocí telefonu pomocí údajů o pasech. Telefon servisu můžete snadno najít na internetu na oficiálních stránkách finanční instituce.
Udržujte úvěrové smlouvy pro budoucnost

Pokud jde o banky na nové duplicitní úvěrové smlouvy, je třeba připomenout, že finanční instituce mohou vyžadovat re-žádat o dokument, protože to bylo ztraceno tvoje chyba. Duplicitní sám může připravit za týden, neboť kromě textu, z nichž lze snadno obnovit zde i několik razítek a podpis hlavy.

Někteří lidé ztratili úvěrové smlouvy, ale mají kontroly s potřebnými detaily, rozhodnout, že jít do banky, ale pouze na splácení úvěru až do konce. Ale to je nesprávné poloze. Pouze s úvěrovou smlouvou v ruce, můžete vstoupit do jakéhokoli sporu s bankou (pokud existuje), protože jinak se nic potvrdit její postoj.

Také si uvědomte, že úvěrovou smlouvu s kontrolami a pomoci s nedostatkem úvěru dluhu, který určitě potřebovat získat od banky, měli byste být uchovány nejméně tři roky. To je to, kolik času je věnována věřitele, aby mohl předložit svá tvrzení, pokud existuje.