Jak analyzovat bankovní úvěry?


Vydáno: 22.11.2016

Jak víte, bankovní úvěr znamená, že dlužník je získání peněz od banky dostane příležitost realizovat svůj sen právě teď. Ale to zaplatit, a často přeplatek z úvěru je téměř dvakrát tolik úvěru. Mnoho dlužníků se často zajímají, jak si vybrat program úvěru, je nejvýhodnější pro dlužníka? Jak, aby se minimální přeplatek?

Bohužel, velmi často jsou metody banky zvýšit jejich příjmy jsou v rozporu s právními předpisy, takže dlužníci mohou být povinni zaplatit provizi čerpat zbytečné pojištění a přijmout další opatření, která jediným přínosem banku. V současné době se centrální banka snaží, aby situaci pod kontrolou, k zastavení banky zvytečnou platby, stejně jako jasné a transparentní způsobem stanoveným ve smlouvě o půjčce veškeré informace o úvěru, včetně Komise. Centrální banka vyžaduje, aby všechny banky, aby úvěrovou smlouvu tak, že dlužník může nezávisle pochopit, co a kolik zaplatí.

Proto se dlužníci se důrazně doporučuje, aby velmi pečlivě prostudovat smlouvu o půjčce před podpisem, od té doby se nic nezměnilo a nelze pryadetsya podmínky banky.

Ve skutečnosti, pro analýzu úvěrový program nevyžaduje žádné speciální znalosti. Postačí k návštěvě stránky, které mají zájem banky nebo přímo do svých kanceláří a shromažďovat úplné informace o úvěrových programů, úrokové sazby, podmínkách půjčky. Ujistěte se, aby objasnila, jaké požadavky jsou banky své potenciální dlužník. Všimněte si porovnat úvěrových programů nejlepší hodnotu za efektivní úrokové sazby. Mnoho dlužníků naivně věří, že úrokové sazby - to je ukázat užitečnost úvěru a jak to je méně, tím lépe pro dlužníka. Ve skutečnosti to je nesprávný úsudek. Vzhledem k tomu, banka působí pouze na sebe, a když dá dlužníci snížila úrokové sazby, a proto má v plánu udělat něco jiného, jako například sankce za předčasné splacení, a to buď v jednolůžkových a jiných komisí, že banky jsou nyní podílejí na téměř každém kroku ,

Všimněte si, že téměř každý pozemek banky nabízejí on-line služby úvěrovou kalkulačku, která spočítá výše úvěru, doba výpůjčky a úrokové sazby pro dlužníka vstoupil další parametry.

Proto po analýze dlužník může získat představu o některé z bank, jejich úvěrových programů a podmínek, a pak zvolit nejvhodnější pro půjčku.

Je třeba věnovat zvláštní pozornost bodů, které dlužník musí věnovat zvláštní pozornost, protože to je místo, kde se většina dlužníků vypočítá výběrem neefektivní úvěrový program.

První věc, kterou byste měli vzít na vědomí, je úroková sazba za rok. Dnes, mnoho banky používají takový marketingový tah, kdy se reklamy a smlouva je uvedeno úroková sazba, vypočtena na základě měsíce a dokonce i den půjčky. Samozřejmě, že tato rychlost je mnohem méně důležitý než roční, na které banky spoléhají.

Za druhé, musíme se ptát Pracovník banky, což je množství času potřebného k uhasit úvěru. a zjistit, zda existují nějaké bance pokuty a sankce za že dlužník nebude splácet úvěr předčasně nebo ve svém dobu splácení.

Většina bank nastaven poplatek nebo pokutu za předčasné splacení. Nezapomeňte, že všechny tyto body je třeba vědět před podpisem smlouvy o půjčce, protože pak nic nemůže být změněno a můžete litovat předtím.

Takže zvážení všech uvedených bodů a dobře promyšlené před podpisem smlouvy o půjčce, si můžete vyzvednout opravdu výhodný úvěrový program, a dokonce může ušetřit peníze.