Život na dluh


Vydáno: 10.01.2017

Je dobře známo, že západní společnost má dlouholeté zkušenosti a úspěšně žít na dluh. Bohužel, v České republice v minulosti tento jev nebyl velmi časté. V 80. letech dostaly půjčky, ale koupit vzácnou věc, a to i na úvěr byl problém. A rozhodně to není inzerována. Ale teď o poskytnutí peněz použít - na každém rohu. Jako úvěru - je to nutnost, a bez ní, váš život není kompletní. Samozřejmě, že v zemi se stabilní ekonomikou, dobře fungující systém financí, banky, aby přilákali zákazníky, nabízejí půjčky i za velmi výhodných podmínek. Je těžké odolat pokušení zvýšit svou životní úroveň dnes. No pravda, proč čekat na akumulaci zachování jejich nákup uvnitř nového modelu BMW se všemi možnostmi a prostorná chata se nachází v klidné upscale předměstí. A tady je odpověď zřejmá: lidé dávají přednost stále vzít úvěr, ale žít plnohodnotný život a poskytují maximální možný.

V posledních dvou desetiletích se pojem "úvěr pro veřejnost" má trvale přítomná ve všech českých bankách brožur, propagačních tiskovin, novin a časopisů. Je těžké najít někoho, každý jednou nedal ani neměl půjčit peníze, takže není problém vzít úvěr může postihnout kohokoliv.

Pokud si myslíte, že úvěr - je hlavním zdrojem jediné řešení svých finančních problémů, budete muset přemýšlet o výhodách a nevýhodách všechny "ano" a "ne".

"Ano": 1. Rychle se stal majitelem, co býval jen fantazie. Ve skutečnosti můžete být šťastní.

2. Nyní můžete přímo řídit nebo opravovat vaše potřeby na vlastní pěst bez omezení. To znamená, že ve svém životě došlo kvalitativní změny, které mohou vést k dalším kvalitativním změnám. Například nákup luxusních bytů ve výchozím nastavení znamená, že vaši sousedé jsou bohatí lidé, s kterými se v budoucnu může vést k další výhody.

3. Pokud si vzít půjčku a pak ji otočit bezpečně, pak dostanete bonus v podobě pozitivní úvěrovou historii. To znamená, že v budoucnu, když uděláte ostatní půjčky, kterou jste ochotni dát a možná i za příznivějších podmínek.

4. V případě, že peníze investované obdrží dodatečné příjmy, pak máte možnost dát úvěr mnohem rychleji a zaplatit menší zájem. Ale po tomto zisku.

"Ne": 1. Kredit - dlouhý otroctví. Peníze si vzít půjčku, protože věděl, že nyní svůj příjem a umožňují splácet úvěr a úroky. Ale námitka je, že budete platit za měsíce nebo dokonce roky. Jste si jistý, že platby provedené v průběhu trvání něco ve svém životě se změní?

2. Získání úvěru je jasné poznání, že ta věc vlastně koupil ne za jednu cenu, kterou jste zaplatili za to. Přidejte k tomu náklady v plné výši úroků a poplatků z bankovních služeb. To bude skutečná cena.

Samozřejmě, že konečné rozhodnutí je jen na vás. Každý člověk je finanční situace jednotlivce rozhodnout, že síla může přitáhnout pouze zahraniční fondy. Při přípravě všech priorit, dát si odpověď na poslední otázku: v případě, že úvěrová a účinky jeho pořízení by tak smutný a krutý, by stále miliony lidí na celém světě vykonat úvěrové smlouvy?