Žít na dluh - výběr produktu.


Vydáno: 11.01.2017

Velký výběr dnes úvěrový produkt velmi obtížné otázky o půjčku běžní občané, jejichž činnost málo co do činění s finančními institucemi. Je proto nezbytné základní pokyny pro získání úvěru, které normální lidské řeči, není zatížen úzkými ekonomickými podmínkami, které zručně ovládala žádnou banku, než je často zavádějící. Výběr z jeho banky jako věřitele - důležitý krok pro ty, kteří kladou zvláštní pozornost svého rozpočtu.

Pravděpodobně všichni tváří v tvář situaci, kdy je naléhavě zapotřebí peníze, opravy, cestování, události a v takových chvílích příjemné zase ke známému banky, ve které příslušné podmínky úvěrových produktů. Takže informace o úrokových sazbách a dokumenty potřebné k registraci mít vždy po ruce. Ale to není dost, to by rovněž měli chápat.

Za prvé, by měly používat internet jako obrovskou databázi všech bank, a to nejen v České republice, ale i po celém světě. Takže si můžete porovnat informace, které potřebujete, aniž by opustil svůj domov a ušetří spoustu času. A to iv případě, že banka neměla post úplné informace o úvěrech, pak opustit své kontakty a v případě potřeby můžete ihned kontaktovat svého lékaře. Nemluvě o tom, že dnes je zde možnost online úvěru v případě, že částka je malá.

Na co se zaměřit, když uděláte, pokud jste se zastavil na věřitele se vám líbil a chcete tak málo přeplatit. V každém kontraktu je místo, kde různé zadaných skrytý, a opakující se měsíční provize a pojištění, které mohou významně ovlivnit výši roční sazby. Také bod, což indikuje možnost pohyblivých sazeb, znamenalo by to, že jeho velikost může neočekávaně změnit v jednom směru nebo jiný, na základě rozhodnutí banky. Důvěra banky nemají, stejně jako jakékoli obchodní organizace, které chtějí výhody plynoucí z této transakce, proto byste měli vědět, jak vypočítat roční úrok sám. Musíte vědět výše úvěru, úrokové sazby a platebních podmínek.

Výše úvěru vynásobená rychlostí a dělit počtem dní v roce, takže úroková sazba se vypočítává za den a že se vynásobí 30, dostaneme úrokové sazby za měsíc. No, vydělením částky úvěru do 12 měsíců a přidáním k výsledku měsíční úroková sazba, a budete dostávat měsíční platby. A pak banka bude jmenovat nad vámi a budou považovány za skryté provize.

Dalším důležitým bodem dohodě s bankou může prokázat svou loajalitu k odložené platby, pokud něco takového tam bude, bylo by hloupé zahájit spolupráci s touto finanční instituce. A teď je jasné, proč.

Po obdržení částku, kterou bude povinen zaplatit přísný časový rozvrh v některých částech, ale svět není dokonalý, ale život je nestabilní a může se stát jakoukoliv situaci, v níž je potřeba odložit platbu. A protože to značně nevýhodné zpoždění a věřitel a spotřebitel, banka bude setkat se s tebou, bude platit za samozřejmost a zvážit všechna vaše přání a důvody pro něj. V každém případě je mnohem jednodušší najít kompromis s bankou ke zpoždění, než po něm. Kromě toho Banka pak budou muset zaplatit pokutu v podobě pokut a penále za každý den minul platby.

Uvažujme situaci, kdy vyšší moc dotyahlysya k vám, a jste připraveni nechat ujít další platbu. Pokud se chystáte přijít pozdě s platbami za několik dní, postačí pouze upozornit banku o tom, ale když budete potřebovat zpoždění jednoho měsíce, mohlo by mít psát aplikace a ještě zaplatit pokutu, ale mnohem méně, než kdyby za měsíc se nevyplácí. A toto chování je odpuštěno pro všechny tři banky úvěrovými podmínkami. Ale oddech povolení za rok není všechno. Hrozí zvýšit částku půjčky a často se jedná o restrukturalizaci, ve kterém snížení měsíční platby, ale zvyšuje trvání úvěru, a tudíž zájmu. V nejvíce extrémních případech, kdy důvod pro dlouhé zpoždění vážně, a banka odmítne jít s vámi setkat, neváhejte požádat o písemné vzdání se, zapište si rozhovor na pásku a obraťte se na soud.