Individuální podnikatel: proč obtížné získat hypotéku v České republice


Vydáno: 05.12.2016

Jako hypoteční úvěr až do nedávné doby, jednotliví podnikatelé jsou často popíral, a disky mohou být velmi odlišné. Postoj českých bank byli v tomto špatném plánu. Důvod spočívá v tom, že banky nepovažoval jednotlivého podnikatele a vážně pochybovat o stabilitu svých příjmů.

Je zde jeden háček. Když člověk je v provozu, zaplatit mu plat, a to je zdokumentováno. Pokud se kromě hlavního díla i on je také vlastníkem společnosti, to může také dividendu. V případě, že osoba obdrží tento dodatečný příjem, úvěr neměl odmítnout, a dokonce zvýšit celkovou částku dostupného úvěru. Další věc, pokud člověk nemá nedostávají plat - pak banka oprávněně pochybovat o jeho tržby pomoc, protože jednotlivého podnikatele není.

Tato funkce spočívá v tom, že majitel jakékoliv organizace nemá smysl platit sám plat, je nutné ji nabít na sebe, ale také zaplatit daň na něm. To je důvod, proč podnikatel a platit daně v rámci zjednodušeného režimu. Zde je však paradox - protože nedávají úvěry nezaměstnaný a podnikatele nejsou nezaměstnaní. referenční příjem na to může, ale co je nejdůležitější pro bankovní platební schopnosti a nepomohou, viď?

S ohledem na zjednodušené daňové, existuje několik možností - daň státní Poplatky prodeje podnikatel a výše daně je závislá na intenzitě provozu, av tomto případě stát je stále poměrně zisková, či podnikatel v oblasti podnikání a zisky, které obdrží a získává všechny.

Ten daň daň z vybírané z příjmu, vypočte jako součet příjmů minus celkových nákladů. Rozdíl je v tomto případě jen zisk. V případě, že použité k dani zvolí tuto druhou možnost, české banky jsou sejít vydat úvěr, protože pak můžete s větší jistotou vyvozovat závěry o platební schopnosti dlužníka.

K dispozici je také něco jako daň z příjmů dopočtené, kde je daň vybírána na maloobchodních prostor. Rozhodla na základě toho, že pokud člověk má nějaké obchodní halu, musí to ještě být ziskové. V této situaci je stát ještě hodně produkt bude umístěna v této oblasti obchodu - soukromá záležitost podnikatele. Pokud tento typ zdanění je jasné, že žádný podnikatel obrat nebo jeho příjem na tom nezáleží.

Tento druh poplatku také není možné dospět k závěru, že solventnost individuálního podnikatele, neboť dokumentace zdanění příjmů neukazuje podnikatel, a proto je otázka příjmů podnikatele v tomto případě zůstává otevřená.