Hypotéky pro turisty v České republice


Vydáno: 13.10.2016

České banky zavedly rekordní nízká míra hypotéku, v průměru o 2 - 3%. Použijte nimi jsou lidé trvale žijící v České republice a získat vysoké platy.

České banky zavedly rekordní nízká míra hypotéku, v průměru o 2 - 3%. Použijte nimi jsou lidé trvale žijící v České republice a získat vysoké platy. Co cizinci, kteří žijí nebo pracují v jiné zemi?
České zákony umožňují cizincům kupovat nemovitosti v České republice, ale nabízí místní banky jsou určeny pro občany České republiky a EU. I když je cizinec držitelem povolení k pobytu nebo trvalý pobyt a práci na území České republiky, může jen získat hypotéku na vyšší úrokové sazby. Bez povolení k pobytu banky často zamítnuta žádost o úvěr, nebo zase nabízejí vyšší ceny.
Unikátní české hypotéky pro cizince sazbou 2,69% pa
Ale teď tam je nákladově efektivnější řešení. Firma "Lekvi» (Lekvi) letos na jaře otázka nabízí cizincům českého hypotečního se sazbou 2,69% ročně. Využijte návrhu může dokonce držiteli obyčejných turistických víz. Musíte splňovat následující podmínky:
- potvrdil výnosy
Žádat o hypotéku, budete potřebovat platný déle než jeden rok pracovní smlouvu se zaměstnavatelem žadatele. Chcete-li ověřit dokument, který chcete přidat příjmů, výdajů a peněžní příkazy nebo bankovní výpis z účtu platu. Minimální doba vybíjení - 6 měsíců.
- Proveďte zálohu ve výši 40-50%
České banky potřebují záruky, protože vyžadují vstupné. U úvěrů do výše 5 milionů korun příspěvek činí 40% z kupní ceny, u úvěrů nad tuto částku, příspěvek bude činit 50%.
- Připravit dokumenty do 10. května 2015
V jarní akce "Lekvi" získal výlučné právo udělovat hypotéku na 2,69% ročně. Využijte příležitosti může být až do 10. května. Když zásoby získat hypotéku může být základní sazba na úrovni 3,59% ročně.
Více než 700 možností na výběr
Hypoteční Center "Lekvi" spolupracuje s vývojáři, byl prodej nemovitostí a hypoték. Klienti nabízejí širokou základnu 700 možností hotových bytů a domů. Během posledních 4 let znalců Lekvi "pomohl trvat 215 úvěrů v celkové výši 1 miliardy 270 tisíc. Kč.
Výhody české hypotéky
- Výhodná investice v evropské nemovitostí;
- Schopnost dočasně žije v České republice (nemovitosti ve vlastnictví - základ pro vydávání schengenských multivisa rok s možností pobytu v schengenském prostoru 180 dní v roce);
- Splatnost - 20 let a více;
- Rychlé zpracování - maximálně 1,5 měsíce;
- 5 let termín stanovení sazeb;
- Věk žadatele do 67 let.