Hypoteční úvěry vícenáklady


Vydáno: 23.01.2017

Uzavření smlouvy o hypotečním je velmi obtížný postup, který všichni potřebujeme i další náklady, které dlužník. Takže předtím, než jdete do banky o hypoteční osoba musí shromáždit určité množství peněz, což by mělo stačit pro všechny dodatečné náklady a platit počáteční poplatek ve výši 20-50% z celkové hodnoty vybraného majetku.

Velikost zálohy


Jaký je povinen zaplatit částku akontace závisí zcela na odhadovanou hodnotu vybraného objektu dlužníka. Chcete-li předpokládaná cena není nafouknutý, nebo naopak není podceňují, pak na uzavření smlouvy o hypotečním je vyzván k posouzení nezávislého znalce. Služby jako specialista jsou poměrně levné, a přesto muset zaplatit za ně, a bude se plně věnovat vyrábět potenciální dlužník.

Počáteční poplatek činí procento z celkové hodnoty majetku, který je nyní do značné míry liší v rámci 20-30%, méně společného návrhu s menším a větším zájmem. Každý věřitel má právo stanovit, pokud jde o procentní podíl smlouvy, která chce z hypotéky jako zálohu.

Další povinné náklady

Při podání žádosti o hypoteční úvěr, potenciální dlužník ví, že bude muset koupit několik pojistných smluv. Povinné, když je hypotéka je jediná politika - pojištění majetku, který je vydáván v bance jako zajištění. Typicky, taková záruka je získal na hypotečním zařízení, a proto je předmětem pojištění. Všechny ostatní politiky, které řeknou úvěrový specialista jsou nepovinné, ale odmítnutí jejich registrační událostí Klient může vyvinout ve dvou směrech: banka odmítá poskytnout úvěr nebo jít na výrazné zvýšení roční sazby.

V některých případech, bankovní subjekty v hypotečního úvěru lze použít jakýkoliv další provizi. Může to být například poplatek za otevření úvěrového účtu nebo dodatečné platby na hypoteční servis, atd Mezi plateb, které mají jednou držet, když uděláte hypoteční transakce zahrnují: platebních notářských služeb, platebních služeb, finanční organizace úvěru, náklady na platících zprostředkovatelů (realitní agent, hypotečních makléřů a dalších odborníků, pokud by měl využít jejich služeb) ,

rozdílné podmínky


Finanční organizace vytvořit své úvěrové podmínky. Existují banky, které kdysi v nákladech na hypotéku včetně všech požadovaných dodatečných plateb, ale toto není vždy případ. Existuje značný počet bankovních institucí, které nezahrnují dodatečné platby na úvěr, takže se k němu dlužník bude muset vynaložit navíc najednou.