Hypoteční spořitelna v České republice pro cizince


Vydáno: 14.10.2016 | Aktualizace: 14.10.2016

V současné době Sberbank má významný portfolio služeb pro své zákazníky. Finanční instituce, které působí v České republice, bylo zapojit do řad svých dlužníků většinu populace cizinců.

"Hypotéka bez hranic" pomáhá mnoho cizinců splnit svůj sen o koupi nemovitosti v České republice, a tento objekt může být oba připraveni a ve výstavbě. Hlavní podmínkou - musí být umožněn vstup České republiky (časové vízum nebo povolení k pobytu / k trvalému pobytu), a doklad o platební schopnosti dlužníka. úvěrová historie bezvadný zákazníka bude hrát ve prospěch osoby (hypotéky dříve u jiné banky mohly prokázat).

Úrokové sazby jsou stanoveny v následujících velikostech:
2,86% ročně (s trvalým pobytem na území České republiky);
o 3,36% ročně (s povolením k pobytu na území České republiky);
4,99% ročně.
Základní pravidla "Hypotéky bez hranic"

Věk klienti hypotečních úvěrů by měla být v rozmezí 18-65 let (v době splácení - ne více než 70 let). Pro identifikaci dlužníka musí nejen pas, ale civilní. Také je třeba, aby schengenské vízum (nebo pobyt v zemích účastnících se této dohody).

Žádost o úvěr musí být podepsán v oddělení Sberbank, která vyžaduje osobní přítomnost dlužníka. Předat dokumenty o předběžném zkoumání, které byly přeloženy do českého jazyka není nutná. Ke kontrole úplnosti souboru dokumentů je přípustné předpokladu, že tyto cenné papíry v naskenované podobě (ve formátu PDF - každý soubor jeden dokument).

Všimněte si, že podporu a hypotéky, výběr nemovitost může být provedena v ruštině, bude muset obrátit na partnerů se sídlem v České republice, jako jsou podnikové Europa Real.